Ivanka pri Dunaji spotcheck

Pred nejakým časom sme navštívili v docela bohatom zložení dedinku pri Bratislave, s názvom Ivanka pri Dunaji. Bežný smrteľník do týchto končín zavíta zvyčajne omylom, no náš cieľ bol dopredu jasný. Miestna partia riderov tu totižto dala dokopy dlhopripravovaný projekt a mesto im ho po x rokoch… »

Spúšťame Eshop!

Je to slávnostne tu! Dožili sme sa tohto okamžiku, kedy tu máme pre Vás prichystanú našu prvú kolekciu a priblíženie toho všetkého čo za tým stálo a neminulo nás. Myšlienka o vlastnom oblečku tu bola hneď po ukončení spolupráce so 100ka Wear. Pod novým labelom Streetlife sme chceli začať od… »

Barcelona Leftovers video

Už je to veru nejaký ten piatok, čo bola naša crew navštiviť hlavné mesto Katalánska. Po príchode sme vám naservírovali dlhý report s fotkami a neskôr prišlo na radu ofiko vidko. Dnes tu máme pre vás mix nepoužitých záberov, kde nájdete viacero vtipných okamihov, nejaké tie pády, zadky, zvieratá a… »

Streetlife x TBB StreetJammin video

Ako sme aj sľubovali tak aj činíme a máme tu dnes pre vás vidko z prvého kola StreetJamminov, tentokrát z mesta snov Piešťan. Všetko podstatné ste sa dozvedeli z reportu, takže je čas sa usadiť a precítiť čo sa v skutočnosti dialo počas tohto šialeného Jamu. Hlavne nezabudnite, že 24.9., čo už je… »

StreetSeries Piešťany photogallery

Máme pre Vás ešte zopár ďalších fotiek. ktoré by bola škoda neuverejniť. Postarala sa o ne Zuzka Petrušková a môžte na nich vidieť aj pár momentiek z večernej step up alko session. Na videu makáme, čakaj ho v najbližších dňoch vonku a hlavne nezabudni, že 24.9. sa jazdí 2.kolo tohto pouličného Jamu… »

Streetlife & TBB StreetSeries Piešťany report

Prvé kolo československých StreetSeries máme za sebou a tak je čas priblížiť Vám, ktorí ste sa nemohli zúčastniť, to, čo sa všetko udialo za tento bláznivý deň. Tento rok som mal na starosti opäť vybrať jedno svk mesto, kde by sa podobný Jam mohol jazdiť. Pre mňa to bola jasná voľba a vybral som… »

Malececky v Prahe

Pred nejakým časom ma došiel pozreť do Prahy homie Jambo spolu s Rajzičom a tak sme ani chvíľu neváhali a vybehli potočiť do ulíc ďalšie klípky do BardeBokem. Partiu doplnil starý ostrielaný fotograf Lukáš Oujeský, ktorému vďačíme za luxusné fotečky! Pri tejto príležitosti som Majda trošku… »

Streetlife & Junkride Budapest video

Po reporte je čas na poriadne naložené video, v ktorom uvidíte trošku nadštandartného svk jazdenia. Budapešt, ako som aj spomínal, je plná krutoprísnych spotov a tak niet divu, že sme za 4 dni stihli asi 10spotov. Výsledok je ale viac než pekný a myslím si, že tu padli aj 2 svetové záležitosti,… »