BardeBokem trailer

Premiéra BardeBokem sa nezadržiteľne blíži a je čas vypustiť do sveta trailer k tomuto naloženému streetovému vidku! Môžeš sa tešiť na 12partov, 2 friends sekcie a naložené intro s outrom. Celková dĺžka videa presiahne hodinu ale zaručene sa u neho nudiť nebudeš. Takže davaj play a priprav sa na 22… »

Gabson bikecheck

Stálica našej crew GB50, vlastným menom Gábor Hušek, si poladil nový bike a tak je čas ho vyspovedať. Okrem iného je už Gejbisko dlhšiu dobu pražákom a tak som bol zvedavý čo na toto mesto vraví tento psisko.   »

BardeBokem info

Po dlhšej dobe sa opäť hlásime s novinkami z našej kuchyne. Určite ste si všimli, že už nejaký ten piatok stále propagujeme dvd s názvom BardeBokem. Tento projekt vznikol ako pokračovanie našich prvých dvoch full-length videopočinov - 100ka Streetlife a Streetlife ZoStokyHore.  »

Berlin Trip fotoreport

Tento rok ste si určite všimli, že máme za sebou nespočet výletov aby sme konečne dotočili naše tretie dvd s názvom BardeBokem. Navštívili sme rôzne krajiny a pozbieralo veľmi veľa zaujímavého materiálu, ktorý neustále dopĺňame. Na september sme mali v pláne posledný veľký trip do Splitu.  »

Street Jammin Košice fotoreport & video

Po stovežatej Pražke sa presunulo druhé kolo série Street Jammin do slovenských Košíc, kde sa opäť zišla veľmi pekná streetovo ladená banda a odjazdil sa v skutku nádherný jam. Všetko to vypuklo 22.júla, kedy sa v tomto meste stretli riders hneď z 3och krajín a zmerali sily v streetovom jame po top… »

Slovakia tour vol.2 report

Po minuloročnej skvelej SVK tour sme ani chvíľu neváhali a chceli si tento naj okamžik zopakovať. Termín bol naplánovaný pol roka dopredu a bolo jasné, že začneme na druhom kole Street Jamminov a to v Košiciach.  »

Ilava Scene Report

Na začiatku júna som bol zas po roku pozreť bratov z Ilavy a ostal som v nemilom rozpoložení. Ich luxusná plaza v podstate zanikla a to len vďaka bezcennému mestu, ktoré im bez opýtania ukradlo prekážky a zničilo. Peniaze na ne sa pri tom vybavili z eurofondov ale to určite debílci na miestnom… »

Street Jammin Košice pozvánka

Druhé kolo tohtoročného Street Jamminu je tu a ako slovenskú zastávku sme si pre vás vybrali druhé najväčšie mesto SVK - Košice. V spolupráci s miestnou partou CAV sme vybrali spoty nachádzajúce sa hlavne v širšom centre mesta. Stretko je naplánované na veľmi známom spote ,,Terasa,, kde si dáme… »

Streetlife CZ tour

Tento rok sme poňali trošku vážnejšie než minulý a naplánovali si viacero vačších tripov aby sme už konečne dotočili naše tretie dvd BardeBokeeem. Povodne sme mali v pláne vycestovať na začiatku júla do Amsterdamu ale bohužiaľ nebolo auta, ktoré by zvládlo takúto náročnú cestu. A tak sa vymyslel… »