Streetlife & Junkride Budapest video

Po reporte je čas na poriadne naložené video, v ktorom uvidíte trošku nadštandartného svk jazdenia. Budapešt, ako som aj spomínal, je plná krutoprísnych spotov a tak niet divu, že sme za 4 dni stihli asi 10spotov. Výsledok je ale viac než pekný a myslím si, že tu padli aj 2 svetové záležitosti,… »

Streetlife & Junkride Budapešť trip report

Nie je tomu ani tak dávno čo sme sa vrátili so Slovakia Tour a už sme minulý víkend vyduchcili ďalší tučný trip tentokrát do snáď najlacnejšieho veľkomesta v Európe - do Budapešti. Všetko sme to ale poňali ako prvý spoločný trip našej crew s Junkride bandou a výsledok je ťažko vyjadriteľný vetami... »

Downtown Massacra Street video

Report zo slovenskej tour máme za sebou a ten kto to prečítal až do konca, určite uznal, že to bol totálne bláznivý týždeň plný bmx života. Celú túto tour sme odštartovali v našich milovaných Košiciach, kde je všetko vźdy v tope. Druhý deň po našom príchode sa jazdil streetový contest v Alejovej a… »

Slovakia Tour report

Slovenskú tour máme za sebou a tak je najvyšší čas podeliť sa aj s Vami, o naše zážitky z tohto úžasného 9-dňového dobrodružstva naprieč Slovenskom. Pôvodne sme mali naplánovaný Benelux trip ale bohužiaľ to financie nedovolili a tak sme sa rozhodli hlbšie spoznať krásy našej malej krajiny. Záväzne… »

No Stress Jam Žilina report+video

18.6. sa časť slovenskej bmx scény stretla v Žiline, kde domáca parta Crewo v spolupráci s našou crew, uskutočnila prvý streetový jam v tomto meste. Keďže je tu toho naozaj dosť a Žilina nepatrí zrovna k najmenším mestám, bolo jasné, že majú lokáli pripravené kruté spoty. A tak aj bolo... »

Chill n grill VIP sesh Ilava

Zhruba pred 2mi týždňami sme dali brutálnu session v Ilave-Klobušiciach na našich prekážkach z Galoty. Basketbalové ihrisko zaplnené prekážkami ešte nie je oficiálne vybavené a tak sme si dali skôr taky VIP pojazd, počas ktorého sa grilovalo a točilo. Zišla sa hlavne domáca parta z okolia Ilavy a… »

No Stress Jam Žilina info

Túto sobotu sa môžte pripraviť na poriadnu dávku streetového jazdenia, premiérovo v Žiline. Toto krajské mesto na severe Slovenska, obýva zhruba 83,5tis. obyvateľov a nachádza sa v malebnom prostredí pohorií Malej Fatry a Javorníkov. Mesto ako samotné malo odjakživa veľký význam na scéne… »

Smokin Trip vol.3

Po zhruba dvojročnej pauzičke sme sa rozhodli, že je najvyšší čas oprášiť staré dobré časy a naplánovať ďalší, v poradí už tretí Smokin Trip. Viedeň nachádzajúca sa zhruba 70km od Bratislavy je fakt neďaleko a pri tom disponuje skvelými neprebádanými spotmi.  Spanie bolo klasicky pofelené u… »