Mad Man Ting - Vienna

Mad Man Ting - Vienna

Dnes sme si pre Vás prichystali druhé pokračovanie našej novej streetovej série MadManTing, tentokrát z rakušáckej Viedne. Mesta kebabu, hrubých krkov a hlavne nášho dobrého brata oidu Flamíka! Opäť sme sa tu zasekli na 4dni a potočili celkom solídny materiál. 

Vo Viedni sme už pekne dlho neboli jazdiť a tak bol jednoznačne čas naštudovať nové spoty, o ktorých nám Majdo nonstop básnil. Vybrali sme sa teda v zostave ja, Jambo, Gabson, Štajno, Ondro Valent, Pružinka, Riči Dzugas a Rajza doplnený o blúdneho holanďana Iča, do ulíc hlavného mesta Rakušácka.

Jambito nás klasicky ubytoval u seba a bola radosť sa tu po tých rokoch opäť zísť a zasmiať sa do plných! Čo sa týka spotov, tak sme navštívili úplne novo vybudovanú časť Viedne, kde sú tie najprehnanejšie nikým nedotknuté spoty a zavítali aj na klasické miesta v centre. Myslím, že sme prešli docela veľkú čast Viedne a všetci si potočili kvalitné záberíky. Jednu session nás dokonca navštívili aj českí bros Cardič s Jirkom Blábolom. Ten zas rozsekal šeckých jeho super kombičkami a prispel nám nejakým tým klípkom, díky mou!

Chcel by som sa touto cestou poďakovať Flambovi, že nás luxusne pohostil! Bol to skvelý víkend ako za starých čias. Díky moc chalošom, že zamakali a stočili sme toto sexy vidko. Jazdcom tripu rozhodne Ondro Valent, ktorý naložil vo veľkom štýle! Teraz už len púšťaj vidko a checkuj čo popadalo. Ďalšiu sériu MMT očakávaj z Budapešti!