Trocha histórie 

 StreetlifeCrew z minulosti známa skôr ako 100ka Wear team je mladá slovenská bmx crew, založená v roku 2009 v Novom Meste nad Váhom, bývalými spolužiakmi Rikom Frimmelom a mnou Ludisom Tóthom. Pod brandom 100ka sme fungovali zhruba 4 a pol roka, za ktoré sa nám podarilo zorganizovať nejednu bikovú akciu, potočiť veľké množstvo videí a hlavne podporovať viacero popredných svk bmx jazdcov. Okrem iného sme mali v obehu aj viacero kolekcií a podporovali scénu najviac ako to v tej dobe šlo.

 Časom sa ale značka predala nesprávnemu majiteľovi a my sme sa s celou crew vydali na svoju novú cestu. Keďže sa prvé veľké video, ktoré sme natočili, nazýva Streetlife(2013), tak sme sa zhodli, že nový názov našej bandy bude StreetlifeCrew. Dobrá crew je základ

Na to sme hneď naviazali ďalším veľkým videopočinom, naším druhým videom s výstižným názvom ZoStokyHore (2014). Postupom časom sa crew rôzne obmenila ale pevné jadro ostalo pokope. Momentálne sa snažíme veľa cestovať a spoločne zbierať ďalšie zábery do už v poradí tretieho vidka s názvom BardeBokem. Okrem bmxu sa snažíme podporovať aj rôznych umelcov, ktorí sa k nám postupne prirodzenou cestou pripájajú a pomáhajú k celkovému chodu brandu.


Čo prinášame!?

Naším hlavným cieľom je predávať kvalitné streetové oblečenie s originálnymi dizajnami a venovať sa svk bmx scéne na plné obrátky. Takisto sa snažíme aj motivovať a podporovať mladých ľudí, aby sa venovali pouličným športom alebo umeniu. Od začiatku sme riders for riders značka, pre ktorú je najviac podstatná bmx scéna a dobre zladená crew. 

 by Ludis