Metropola Panelákov

Metropola Panelákov

Dnes tu máme pre vás exkluzívny šajz priamo z Bratislavy, za ktorým stojí dvojica ivanských psov Kiko Kmeť a Igor Kubiš. Pri tejto príležitosti som vyspovedal hlavného tvorcu Kikina, aby nám priblížil nejaké tie backstage infošky priamo z kuchyne.

Nazdar Kikou, predstav nám Váš nový projekt s názvom Metropola Panelákov. Ako dlho a kde ste to točili?

Ahoj môj pekný , tento projekt sme točili celý v hlavnom meste hadov aka v Bratislave , nepočítam, do toho zopár prestrihov z Ivanky pri Dubaji ktoré samozrejme nemohli chýbať . Točili sme v roku 2017 , približne od Apríla do Októbra , a mali sme dokopy tak 5 filmin sešns . Chceli sme nech to má raw nádych oldschoolu , tak sme točili na moju sony kameru s rybacím okom , aka fejková VX-ka položená do oldschoolu

Ako vznikla myšlienka vytvoriť niěco takéto? Prečo práve názov Metropola Panelákov?

Myšlienka bola už dlhšie , a nejak pozvolna sme začali točiť , netlačili sme na to , semtam sme vybehli , a už jak bolo viac materiálu tak som začal strihať . Pozvolna sme po čase dotočili klipy , ja som video rozstrihal tak do trištvrtiny , a od tej časti, sme už potom spoločne s Kristijánom vychytávali strihacie sessions , ktoré končili niekedy aj o 3 ráno + som vtedy pracoval ešte ako grafik , čiže ráno do práce , haha.  Snažili sme sa vychytávať hudobné prechody , zároveň to urobiť celé ako komplexný audiovizál ktorý bude fungovať , a osloví aj diváka mimo bmxu. Natiahli sme to na necelých 6 minút z čoho mám radosť. Čo sa týka názvu projektu, kedže je to točené z toho najhlavnejšieho mesta Slovenska , zhodli sme sa že názov Metropola Panelákov bude ale že úplne ideálny a adekvátny , to sa rozhodlo celkom rýchlo. 

Nejaká vtipná storka z točenia by sa našla?

Tých je aj viac, ale tak najviac ma pobavila situácia na Myletičke kde Tristan , skúšal ride po takej kvázi strieške za čínskou reštikou , a na druhý krát jak to robil , vyliezla velice vtipná pani domáca a následujúci vývin už vidíte vo videu.

Díky moc za VIP infošky a posledné slovo patrí tebe.

Ďakujem ja!


Je treba točiť, cestovať a mať tú správnu partiu + bicykel a správne nastavenie vnímania. Veď o tom to vždy bolo - #bmxlife

Stay blessed .