BardeBokem full video

BardeBokem full video

Dámi a páni je to tu!!! Po extrémne dlhej čakacej dobe tu dnes máme túto exkluzivitku! Najväčší bmx projekt v histórií Československa je online!

Video, na ktorom sme makali 3roky, navštívili 8krajín a dali dokopy klipy od 56tich jazdcov je práve teraz ready pre tvoje oči!

Ako iste všetci zainteresovaní viete, video malo premiéru minulý rok v decembri v Klube za Rampami a odvtedy sa netrpezlivo čakalo, či nám online premiéru spraví DIG bmx magazín. Bohužiaľ toto sa nepodarilo a tak sme si povedali, že je najvyšší čas dať to celé von. Touto cestou sa ospravedlňujeme všetkým, ktorí sa už nevedeli dočkať a pravidelne sa nás pýtali, kedy to už bude vonku.

Vo videu uvidíte party našich homies z crew ale kopec záberov je od rôznych ľudí, ktorých sme postretávali počas natáčania. Je mi cťou, že práve naša crew sa stmelila a dlhé mesiace sme makali na niečom podobnom, postovali slabšie klipy z parkov a šetrili top klipy z ulíc. Oplatilo sa a dnes tu máme niečo, čo tu pre scénu ostane navždy!


Takže sa usaďte, spravte si pohodičku a užite si tento čisto riders for riders projekt, do ktorého sme vložili naše Streetlife srdcia!

Streetlife - BardeBokem

We are very happy to present you our third full lenght video called BardeBokem. We filmed this project between 2015-2017. 3 years of filming | 8 countries | 56 riders Filmed by Ludis Toth & StreetlifeCrew Edited by Ludis Toth Locations: Slovakia, Czech Republic, Hungary, Austria, Germany, Netherlands, Spain, Serbia Parts: Intro Kristian Tristan Kubis David Kenedy Bartek Gabo Husek Rasto Buchta & Palo Kotlas & Tomas Pekny & Marek Kocvara SVK friends section Igor Sira & Ludis Toth Samuel Valent & Ondrej Valent Kiko Kmet Mario Jambo Flamik International friends section Jakub Stajn Marjak Jakub Pruzinec Josef Diblik Marek Vrabel Outro IG: @streetlife_crew streetlifecrew.com