Mad Man Ting - Budapešť

Mad Man Ting - Budapešť

Tretia zastávka MadManTing série nás tentokrát odviala do Budapešti, hlavného mesta našich južných susedkov. Túto lokalitku už poznáme moc dobre z predošlých výletov a tak sme dobre vedeli, že bude ešte čo objavovať a stočíme poriadne bangre!

Vyrazili sme teda štvrtok ráno z Prahy v zložení ja, Štajno, Pepo Diblík a v BA sme naložili druhú polovicu posádky - Kika Kmeťa, Tristana a Pružinku. Poprvýkrát sme sa rozhodli o odvážny kúsok a to 6ľudí a 6bikov v MPVčku. Keďže Mazdis sa nikdy nevzdáva, tak akceptovala tento challenge a mohli sme vyraziť, nabalení jak cigoši, smer Budapešť.

Tam už nás očakavál starý pes Viktor Bako, ktorý ako každý rok, tak aj teraz, obsadil rolu miestneho ukazovača spotov :D Kto tohto človeka nepozná, tak by ho rozhodne mal navštíviť a zažiť s ním pár dní. Je to veľký bmx srdcar, ktorý tomu zasvätil celý život a rozhodne nie je núdza o zaujímavé bmx storky. 

Ubytovali sme sa teda v našom obľúbenom Mandarin hosteli a vyrazili točiť do ulíc. Celý trip nám docela dosť znepríjemňovalo počasie ale vždy sa nakoniec podarilo potočiť veľmi solídne vecičky. Nebudem rozoberať moc do hĺbky, čo kto kde zabil ale spomeniem len také perličky, čo mi utkveli v hlave.

Josef Diblík je absolútny madman madmanov. Každý jeden pojazd s ním je úplne inde a vždy nahecuje všetkých tým správnym štýlom! Zabil nejednu ultra bombu a jeho switch hang na konci je čisté zverstvo! Ďalším totálnym bláznom je Tristan, ktorý v spojení s Pepanom urvú strop na každom spote. Obrovskému kilečku cez double set nechýbalo moc a Hoodrich Ivan si to budúci rok určite chce odísť načisto. Poslednou aj keď smutnejšou vecou čo spomeniem je Pružinka, ktorému šťastena nepriala a od začiatku tripu mu moc nešla karta. Pri pokuse o feeble 540 sa zle roztočil a z veľkej výšky dopadol rovno na koleno. Odniesli si to väzy a momentálne sa Kubo už niekoľko mesiacov zotavuje a čaká ho ďalšia operácia. Držíme palce nech si čím skor späť!!!

Tretiu návštevu Budapešti máme za sebou a až na Pružinku, to dopadlo celé na výbornú. Chválim chlapcov za luxusné potoče a celkový super vibe počas tripu! Big up to our homies from Budapest - Viktor, Vajas and Paket who stayed with us and made our trip so successful. Teraz sa ale usaď a naštuduj brate čo popadalo. A čo sa týka toho čo ťa čaká, tak najbližšie sa môžeš pripraviť na precítené video z Benelux tripu!

Stay tuned