PRAGTAPE

PRAGTAPE

Máme tu dlhoočakávané Vianoce a s nimi spojené sviatky pohody a precítených rodinných chvíl. My ako crew sme si pre Vás prichystali vianočné prekvapenie v podobe nového mixtapu s názvom PRAGTAPE!

Prvotná myšlienka vznikla len tak náhodne pri spoločnom jazdení, kedy sme si povedali, že zbuchneme mixtape z Prahy a keď sa podarí, urobia sa jednotlivcom aj party. Čo sa nakoniec teda podarilo a po mnohých točiacich sessions sme natočili 18min vidko, kde nájdeš veľkú časť našej crew, hosťovačky od WDGF squad a hlavne 3 full party starých psov - mňa ( Ludis ), Gabsona a Štajna. Všetky klipy aj spoty sú z Prahy, akurát môj last trick je jeden starší klip z BA, ktorý mi bolo ľúto len tak samostatne postnúť.

Štajno

Točenie tapu bolo pre mňa iné. Všetkých nás ten nápad tak nadchol, že sme to brali hrozne zodpovedne. Taká jesenná misia. Popravde na začiatku som nečakal že to stihneme do Vianoc. Ale myslím, že za tie dva mesiace sme využili najviac času ako sme mohli. Keď nemohol Ludis kvôli práci, tak sme s Gabom zabalili požičaný rybák do kulichov a tričiek (provizórny fotobatoh) a shredili mestom sami. Ako išiel čas tak klípky krásne pribúdali a všetko nasvedčovalo tomu že sa to fakt podarí. Super bol aj záujem a chuť homies prispieť pár zábermi do friends partu. OG Ičo priletel kvôli tomu z Holandska. Celkovo mi Pragtape len potvrdil že bmx nás baví, spája, robí šťastnými a to ide. Diky Ludisovi že to celé ukočíroval a luxusne zostrihal. Šťastné a veselé Vianoce všetkým. #thankyoubmx

Gabson 

Dojmy z videa mam velmi dobré. Ten nápad natočit streetovy mixtapik sa mi pačil hned od začiatku tak sme aa do toho pustili po hlave.. Vela spotov sme pojazdili ale ešte viac sme ich ani nenašli zatim.Takže sa tešim na Pragtape 2, točenie a hladanie spotov o tom to je a je to super.

Bol to mnohokrát veľký boj ale podarilo sa nám ho úspešne dobojovať do konca a máme tu dnes dosť luxusný mixtapík. Pohodlne sa usaďte a nasajte pražský vibe. V mene celej crew Vám prajeme šťastné a veselé Vianoce, veľa Streetlife oblečka pod stromek a hlavne nekonečnú chuť do jazdenia! Stay blessed never stressed!

foto by Lukáš Oujeský