Streetlife Ivanka Jamis 2018 video

Máme tu pre vás konečne oficiálne vidko z nášho prvého tohtoročného Jamu! Naštuduj tu pohodu, ktorá vládla po celý deň. Popadali pekné veci a na záver dňa sme to zakončili kvalitným bašavelom, čo viac si priať?! Kamery som sa ujal ja a steezman Hozey. Ešte raz veľká vďaka za veľmi peknú účasť… »

Streetlife Ivanka Jamis 2018 photogallery

Patrik Rozsa posiela nádielku fotiek z jamu a bola by škoda sa s vami o to nepodeliť. Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným, hlavne všetkým riders a dúfame, že ste si do sýtosti zajazdili! Na ofiko videu z jamu sa už pracuje!   »

Streetlife Ivanka Jamis 2018 warm up vid

Homie Hozič nezaháľal a stočil ešte pred celou akciou a medzi jednotlivými disciplínami krátky warm up editis, kde uvidíš viacero velice vydarených kombinácií. Najbližšie dni sa môžeš tešiť ešte na ďalšiu galérku s fotkami a samozrejme aj ofiko vidko z našej dielne.   »

Streetlife Ivanka Jamis 2018 report & foto

Minulú sobotku sa v Ivane pri Dunaji odohrala prvá SVK bmx akcia tohto roku a zároveň to bol aj náš prvý tohtoročný Streetlife Jamis. Už od 10-11h sa začínali zbiehať jazdci do haly a zhruba o 14h sme začali. Dorazilo veľmi veľa ľudí a sme moc vďační všetkým homies za takúto podporu.  »

Streetlife Ivanka Jamis 2018 pozvánka

Chceli by sme Vás všetkých touto cestou pozvať na 2.ročník Streetlife Jamu v Ivanke pri Dunaji. Hala prešla od minulého roku viacerými zmenami, ktoré určite pozitívne podporia priebeh celej akcie. Pribudlo pár zaujímavých prekážok a ako bonus sme pre Vás na túto akciu doviezli náš nový A-čkový… »

BMX Weekend očami Pepa Diblíka

Weekend bmx jam máme za sebou a byla to bez pochyby skvělá akce. Pro mě a Tomáše už to začlo v pátek večer. Připravit všechno v hale pověsit banery, poladit topení a stanek. Samozřejmě vytřít celou halu"víme jak to je s prachem". Když byly přípravy u konce objevil se Jirka blábol a dali jsme… »

Bidet mix

Dnes sme si pre Vás prichystali naozajstnú špecialitku, v podobe 28min mixu plného bmx života našej partie. Jedná sa o všetky nepoužité klípky, ktoré sa už nevošli do BardeBokem, buď z dovodu zastaranosti, zlého natočenia alebo sketchy odjazdov. Mix sme nazvali zámerne Bidet lebo niektoré klipy sú… »

Cloud skatepark mix

Tento víkend sme plánovali s Hozičom točenie jeho welcome editu do našej partie ale bohužiaľ počas točenia prvej sérky začalo fakt huste snežiť a museli sme vymyslieť náhradné riešenie.   »

Ivanka Christmas Session

Po BardeBokem party a vianočných obžieračkách, bol čas prevetrať naše alkoholom zničené telá a rozjazdiť sa pekne v Ivanskej starej známej haličke. Vo videu uvidíte iba našich členov crew doplnených o nášho nového člena Rajzu!   »