Streetlife & TBB StreetSeries Piešťany report

Prvé kolo československých StreetSeries máme za sebou a tak je čas priblížiť Vám, ktorí ste sa nemohli zúčastniť, to, čo sa všetko udialo za tento bláznivý deň. Tento rok som mal na starosti opäť vybrať jedno svk mesto, kde by sa podobný Jam mohol jazdiť. Pre mňa to bola jasná voľba a vybral som… »

Malececky v Prahe

Pred nejakým časom ma došiel pozreť do Prahy homie Jambo spolu s Rajzičom a tak sme ani chvíľu neváhali a vybehli potočiť do ulíc ďalšie klípky do BardeBokem. Partiu doplnil starý ostrielaný fotograf Lukáš Oujeský, ktorému vďačíme za luxusné fotečky! Pri tejto príležitosti som Majda trošku… »

Streetlife & Junkride Budapest video

Po reporte je čas na poriadne naložené video, v ktorom uvidíte trošku nadštandartného svk jazdenia. Budapešt, ako som aj spomínal, je plná krutoprísnych spotov a tak niet divu, že sme za 4 dni stihli asi 10spotov. Výsledok je ale viac než pekný a myslím si, že tu padli aj 2 svetové záležitosti,… »

Streetlife & Junkride Budapešť trip report

Nie je tomu ani tak dávno čo sme sa vrátili so Slovakia Tour a už sme minulý víkend vyduchcili ďalší tučný trip tentokrát do snáď najlacnejšieho veľkomesta v Európe - do Budapešti. Všetko sme to ale poňali ako prvý spoločný trip našej crew s Junkride bandou a výsledok je ťažko vyjadriteľný vetami... »

Downtown Massacra Street video

Report zo slovenskej tour máme za sebou a ten kto to prečítal až do konca, určite uznal, že to bol totálne bláznivý týždeň plný bmx života. Celú túto tour sme odštartovali v našich milovaných Košiciach, kde je všetko vźdy v tope. Druhý deň po našom príchode sa jazdil streetový contest v Alejovej a… »

Slovakia Tour report

Slovenskú tour máme za sebou a tak je najvyšší čas podeliť sa aj s Vami, o naše zážitky z tohto úžasného 9-dňového dobrodružstva naprieč Slovenskom. Pôvodne sme mali naplánovaný Benelux trip ale bohužiaľ to financie nedovolili a tak sme sa rozhodli hlbšie spoznať krásy našej malej krajiny. Záväzne… »

No Stress Jam Žilina report+video

18.6. sa časť slovenskej bmx scény stretla v Žiline, kde domáca parta Crewo v spolupráci s našou crew, uskutočnila prvý streetový jam v tomto meste. Keďže je tu toho naozaj dosť a Žilina nepatrí zrovna k najmenším mestám, bolo jasné, že majú lokáli pripravené kruté spoty. A tak aj bolo... »

Chill n grill VIP sesh Ilava

Zhruba pred 2mi týždňami sme dali brutálnu session v Ilave-Klobušiciach na našich prekážkach z Galoty. Basketbalové ihrisko zaplnené prekážkami ešte nie je oficiálne vybavené a tak sme si dali skôr taky VIP pojazd, počas ktorého sa grilovalo a točilo. Zišla sa hlavne domáca parta z okolia Ilavy a… »