Streetlife - ZoStokyHore 2014 dvd

Je čas trochu zaspomínať a vrátiť sa späť do roku 2014, kedy sme sa s našou crew oddelili od 100KA wear brandu a založili si vlastnú crew Streetlife. Toto obdobie bolo jedno z najrušnejších ale s odstupom času som moc rád, že sme sa v tej dobe zjednotili a vytvorili niečo nové, niečo čo už v roku… »

Teambuilding vol.2

My v našej crew sa to snažíme brať čo najprofesionálnejšie a tak si každý rok robíme spoločný teambuilding. Tento rok sa zišla celá naša partia u Pepa v Lipovke/CZ a prebrali sme všetko podstatné čo sa udialo za minulý rok a všetko to čo nás čaká tento rok.   »

Ondrej Valent Shortcomings

Onke Valentino prichádza s novým editom a rozhodne by si si mal nájsť 4 minútky svojho času a okúsiť, čo znamená v jeho podaní slovo ,,nedostatky,, aka shortcomings.  »

BMX Weekend UnO 2020

Zhruba pred necelým mesiacom vypuklo v Ústí nad Orlicí štvrté pokračovanie obľúbenej akcošky pod názvom BMX Weekend, za ktorou stojí dvojica Josef Diblík a Tomáš Tydlačka. My sme ako každý rok nesmeli na tejto akcoške chýbať a na poslednú chvíľu sme dostali za úlohu natočiť video z celej tejto… »

HK Street jam 2019

Náš druhý tohtoročný street jam sa odohral v Hradci Kralové a po Senici sme mali veľké očakávania od toho, čo popadá a kto príde pojazdiť. Keďže si moc facebook nejdeme, tak sa o tejto akcií nedozvedelo až toľko ľudí ale nakoniec sa zišla krásna československá partia a poshredili sa hradecké ulice… »

CZ tour vol.2

Od tejto tour už síce ubehol rok aj pár mesiacov ale video s fotkami sa dostalo na radu až teraz. Bol to jeden z tých tripov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Zúčastnili sa ho Štajno, Kenedy, Pepo Diblík, Martin Hoza, Ondrej Valent a Gabo Hušek.  »

The Brickyard story

Celé sa to začalo odohrávať keď som sa po 9tich rokoch rozhodol, že opustím stovežatú Prahu a skúsim na chvíľu život niekde úplne inde, niekde kde je pokoj a taká ta česká pohodička. Presťahoval som sa teda za Pepom Diblíkom, členom našej crew do Rychnova nad Kněžnou.  »

Crewo Street Style Rajec

Crewo parta na čele s Rasťom Buchtom už je zabehnutá crew a značka v jednom. Od začiatku si chlapci idú kvalitu a presne ako my, žijú bmxom. Keď mi od Rasťa prišla žiadosť o stočenie ich nového projektu, tak som neváhal ani chvíľu.    »

Ilava DIY jam report

Už týždeň pred jamom bola predpoveď počasia veľmi priaznivá a my sme len dúfali že sa nepokazí. V sobotu sme sa prebudili do krásneho letného dňa. Dali sme raňajky, kafe a zamierili k Lidlu. Tam už sa vo veľkom vykladali kolá z áut a začala klasická warm up sesh na patníku. Padlo pár jibingov,… »