Bidet mix

Dnes sme si pre Vás prichystali naozajstnú špecialitku, v podobe 28min mixu plného bmx života našej partie. Jedná sa o všetky nepoužité klípky, ktoré sa už nevošli do BardeBokem, buď z dovodu zastaranosti, zlého natočenia alebo sketchy odjazdov. Mix sme nazvali zámerne Bidet lebo niektoré klipy sú… »

Cloud skatepark mix

Tento víkend sme plánovali s Hozičom točenie jeho welcome editu do našej partie ale bohužiaľ počas točenia prvej sérky začalo fakt huste snežiť a museli sme vymyslieť náhradné riešenie.   »

Ivanka Christmas Session

Po BardeBokem party a vianočných obžieračkách, bol čas prevetrať naše alkoholom zničené telá a rozjazdiť sa pekne v Ivanskej starej známej haličke. Vo videu uvidíte iba našich členov crew doplnených o nášho nového člena Rajzu!   »

BardeBokem trailer

Premiéra BardeBokem sa nezadržiteľne blíži a je čas vypustiť do sveta trailer k tomuto naloženému streetovému vidku! Môžeš sa tešiť na 12partov, 2 friends sekcie a naložené intro s outrom. Celková dĺžka videa presiahne hodinu ale zaručene sa u neho nudiť nebudeš. Takže davaj play a priprav sa na 22… »

Gabson bikecheck

Stálica našej crew GB50, vlastným menom Gábor Hušek, si poladil nový bike a tak je čas ho vyspovedať. Okrem iného je už Gejbisko dlhšiu dobu pražákom a tak som bol zvedavý čo na toto mesto vraví tento psisko.   »

BardeBokem info

Po dlhšej dobe sa opäť hlásime s novinkami z našej kuchyne. Určite ste si všimli, že už nejaký ten piatok stále propagujeme dvd s názvom BardeBokem. Tento projekt vznikol ako pokračovanie našich prvých dvoch full-length videopočinov - 100ka Streetlife a Streetlife ZoStokyHore.  »

Berlin Trip fotoreport

Tento rok ste si určite všimli, že máme za sebou nespočet výletov aby sme konečne dotočili naše tretie dvd s názvom BardeBokem. Navštívili sme rôzne krajiny a pozbieralo veľmi veľa zaujímavého materiálu, ktorý neustále dopĺňame. Na september sme mali v pláne posledný veľký trip do Splitu.  »

Street Jammin Košice fotoreport & video

Po stovežatej Pražke sa presunulo druhé kolo série Street Jammin do slovenských Košíc, kde sa opäť zišla veľmi pekná streetovo ladená banda a odjazdil sa v skutku nádherný jam. Všetko to vypuklo 22.júla, kedy sa v tomto meste stretli riders hneď z 3och krajín a zmerali sily v streetovom jame po top… »