HK Street jam 2019

Náš druhý tohtoročný street jam sa odohral v Hradci Kralové a po Senici sme mali veľké očakávania od toho, čo popadá a kto príde pojazdiť. Keďže si moc facebook nejdeme, tak sa o tejto akcií nedozvedelo až toľko ľudí ale nakoniec sa zišla krásna československá partia a poshredili sa hradecké ulice… »

CZ tour vol.2

Od tejto tour už síce ubehol rok aj pár mesiacov ale video s fotkami sa dostalo na radu až teraz. Bol to jeden z tých tripov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Zúčastnili sa ho Štajno, Kenedy, Pepo Diblík, Martin Hoza, Ondrej Valent a Gabo Hušek.  »

The Brickyard story

Celé sa to začalo odohrávať keď som sa po 9tich rokoch rozhodol, že opustím stovežatú Prahu a skúsim na chvíľu život niekde úplne inde, niekde kde je pokoj a taká ta česká pohodička. Presťahoval som sa teda za Pepom Diblíkom, členom našej crew do Rychnova nad Kněžnou.  »

Crewo Street Style Rajec

Crewo parta na čele s Rasťom Buchtom už je zabehnutá crew a značka v jednom. Od začiatku si chlapci idú kvalitu a presne ako my, žijú bmxom. Keď mi od Rasťa prišla žiadosť o stočenie ich nového projektu, tak som neváhal ani chvíľu.    »

Ilava DIY jam report

Už týždeň pred jamom bola predpoveď počasia veľmi priaznivá a my sme len dúfali že sa nepokazí. V sobotu sme sa prebudili do krásneho letného dňa. Dali sme raňajky, kafe a zamierili k Lidlu. Tam už sa vo veľkom vykladali kolá z áut a začala klasická warm up sesh na patníku. Padlo pár jibingov,… »

Senica Street jam 2019

Po naloženom jame v Ivanke pri Dunaji bol čas vypustiť slovenských streetaz do ulíc. Tak sme si povedali, že oprášime zákutia Senice, kde sa 27.4. odohralo veľmi pekné bmx predstavenie. Zišlo sa kopec známych riders ale aj veľa mladých talentov, dokopy sme napočítali okolo 35-40 jedincov, za čo vám… »

Ivanka Jam vol.3

Síce je to už nejaký ten piatok odkedy prebehol jam v Ivanke, no k videu som sa dostal až teraz, za čo sa všetkým ospravedlňujem. Každopádne akcia to bola vydarená a popadalo kopec zaujímavých vecí, ktoré ti tu dnes prinášame v 5min zostrihu. Tak ak máš chvíľu voľného času, usaď sa a naštuduj… »

Stanley Ipkis BCN 2019

Výlet do Barcelonky máme úspešne za sebou a homie Štajno nezaháľal a popri každodennom točení dal dokopy aj pár iphone klípkov. Viac vám už k tomu povie samotný aktér Jakub Marjak alias Stanley Ipkis: Pri poslednej návšteve našej milovanej Barcelony sa mi v mobile nahromadilo dostatok záberov a… »

BCN trip 2019 photoreport

Od našej poslednej návštevy Barcelony ubehli dva roky a my sme sa už nevedeli dočkať okamihu, kedy znovu navštívime naše obľúbené ulice plné krásnych spotov. Všetko bolo na pláne, akurát nám ten rok začal celkom zhurta a zrazu sme mali marec.  »