BardeBokem: INTL friends part

Po nadupanej Flambovej sekcii tu dnes máme ďalšiu friends mixáž plnú zvučných mien. Mihnú sa tu riders prevažne z Čiech, ktorých sme postretávali počas CZ tour a pri natáčaní v stovežatej. Dopĺňajú to klípkami homies z Budapešti a z BCN. Takže není núdza o veľmi solídne klípky od WDGF raiders… »

Streetlife - Cheers trailer

Je to tu a my vás s veľkou radosťou pozývame na premiéru nášho štvrtého bmx celovečeráku s názvom Cheers! Všetko to prebehne už 26.júna v Žiline v letnom kine Stanica. Počas tohto víkendu bude v ZA takisto prebiehať 1. a 2. kolo SVK BMX Pohára 2021, takže leto odštartujeme vo veľkom štýle!… »

BardeBokem: Mario Flamík part

Jambo rakušácky divočák prichádza s energickým partom plným dynamiky a väčších vecí. Klípky pochádzajú z Barcy, Prahy a z niekoľkých SK spotov. Tento bezkrký muž nezapre v sebe poriadneho nerváka a tak opäť nie je núdza o poriadne výlevy. Maroš, ako ho volajú blízki priatelia, patrí odjakživa k… »

BardeBokem: Kiko Kmeť part

Je tu ďalší týždeň a s ním čas na ďalší part z BardeBokem. Dnes tu máme veľmi štýlového ridera, umelca a tatéra v jednom, Kika Kmeťa. Ten kedysi pradávno mega prebil svojim End of the line videom a po masívnom crashi radši zvolnil a začal jazdiť jeden z najčistejších štýlov na SVK. Jeho jazdenie… »

BardeBokem: Valent bros part

Po dlhšej prestávočke pokračujeme s uverejňovaním jednotlivých partov. Tentokrát sú na rade bratia Valentovci, ktorí si v BardeBokem udreli svoj premíerový part a rozhodne nezaostávali za zvyškom party. Ich technické jazdenie už v tej dobe výrazne vynikalo na SVK scéne. Samo bol vždy o trochu… »

BardeBokem: Ico Sira / Ludis Toth part

Prišiel čas na starých psov, dvoch klasikov, ktorých asi netreba predstavovať. S Ičom sa spája vačšina zábavných okamihov z výletov a zaručene sa s týmto človekom dá zabaviť. Zažili sme toho spolu fakt veľa a tak prirodzene vznikol aj tento double part.  »

BardeBokem: SVK friends sekcia

Prvá z friends sekcií je čistý slovenský mix klasických postavičiek našej scény. Početné zastúpenie tu ma východ ale zahanbiť sa nenehajú ani ostatné kraje. Veľmi veľa dobrých vecí, ktoré sme prevažne natočili počas dvoch slovenských tours a pár VIP sessions. Skvelé spomienky okorené o kvalitné… »

BardeBokem: Buchta, Kotlas, Pekný, Kočvara part

Po 2 týždňovej odmlke tu máme ďalší part, tentokrát zložený zo štyroch severanov. Do toho v pozadí hrá jeden z mojich najobľúbenejších trackov celého videa, projekt Paťo a jeho kuracie krídielka :D  »

BardeBokem: Gabo Hušek part

Tretím partom v našom treťom dvd je sekcia starého známeho Gaba Hušeka. Tento klasik, originál z Malaciek, je jedným zo základných pilierov našej crew. Bez tohto človeka si už nedokážem predstaviť fungovanie Streetlifu, sme spolu od úplného začiatku a poznáme sa tak 15 rokov.  »