BardeBokem: Valent bros part

Po dlhšej prestávočke pokračujeme s uverejňovaním jednotlivých partov. Tentokrát sú na rade bratia Valentovci, ktorí si v BardeBokem udreli svoj premíerový part a rozhodne nezaostávali za zvyškom party. Ich technické jazdenie už v tej dobe výrazne vynikalo na SVK scéne. Samo bol vždy o trochu… »

BardeBokem: Ico Sira / Ludis Toth part

Prišiel čas na starých psov, dvoch klasikov, ktorých asi netreba predstavovať. S Ičom sa spája vačšina zábavných okamihov z výletov a zaručene sa s týmto človekom dá zabaviť. Zažili sme toho spolu fakt veľa a tak prirodzene vznikol aj tento double part.  »

BardeBokem: SVK friends sekcia

Prvá z friends sekcií je čistý slovenský mix klasických postavičiek našej scény. Početné zastúpenie tu ma východ ale zahanbiť sa nenehajú ani ostatné kraje. Veľmi veľa dobrých vecí, ktoré sme prevažne natočili počas dvoch slovenských tours a pár VIP sessions. Skvelé spomienky okorené o kvalitné… »

BardeBokem: Buchta, Kotlas, Pekný, Kočvara part

Po 2 týždňovej odmlke tu máme ďalší part, tentokrát zložený zo štyroch severanov. Do toho v pozadí hrá jeden z mojich najobľúbenejších trackov celého videa, projekt Paťo a jeho kuracie krídielka :D  »

BardeBokem: Gabo Hušek part

Tretím partom v našom treťom dvd je sekcia starého známeho Gaba Hušeka. Tento klasik, originál z Malaciek, je jedným zo základných pilierov našej crew. Bez tohto človeka si už nedokážem predstaviť fungovanie Streetlifu, sme spolu od úplného začiatku a poznáme sa tak 15 rokov.  »

BardeBokem: David Kenedy Bartek part

Ďalším koho si predstavíme z dvd BardeBokem je Dávid Bartek, ktorý má asi najviac prezýviek z celej našej party a väčšina z vás ho pozná pod prezývkou Kenedy alebo tatko.  »

BardeBokem: Tristan part

Rozhodli sme sa, že je najvyšší čas uverejniť jednotlivé party z nášho dvd BardeBokem a pripomenúť si tonu kvalitného jazdenia a super spomienok z natáčania tohto projektu. Po intru plnom crashov na vás vyhúkne prvý a zároveň aj najlepší part celého videa v podaní bunnyhopového kráľa Tristana.  »

Brickyard Jam report

Náš vypimpený spot čakal dlhú dobu na tento deň, kedy oficiálne otvorí brány širokej verejnosti a jazdci okúsia spot, na ktorom sme makali zhruba rok a pol každý deň po práci aby vzniklo miesto, ktoré má extrémny vibe.  »

Streetlife - ZoStokyHore 2014 dvd

Je čas trochu zaspomínať a vrátiť sa späť do roku 2014, kedy sme sa s našou crew oddelili od 100KA wear brandu a založili si vlastnú crew Streetlife. Toto obdobie bolo jedno z najrušnejších ale s odstupom času som moc rád, že sme sa v tej dobe zjednotili a vytvorili niečo nové, niečo čo už v roku… »