BardeBokem: Buchta, Kotlas, Pekný, Kočvara part

Po 2 týždňovej odmlke tu máme ďalší part, tentokrát zložený zo štyroch severanov. Do toho v pozadí hrá jeden z mojich najobľúbenejších trackov celého videa, projekt Paťo a jeho kuracie krídielka :D  »

BardeBokem: Gabo Hušek part

Tretím partom v našom treťom dvd je sekcia starého známeho Gaba Hušeka. Tento klasik, originál z Malaciek, je jedným zo základných pilierov našej crew. Bez tohto človeka si už nedokážem predstaviť fungovanie Streetlifu, sme spolu od úplného začiatku a poznáme sa tak 15 rokov.  »

BardeBokem: David Kenedy Bartek part

Ďalším koho si predstavíme z dvd BardeBokem je Dávid Bartek, ktorý má asi najviac prezýviek z celej našej party a väčšina z vás ho pozná pod prezývkou Kenedy alebo tatko.  »

BardeBokem: Tristan part

Rozhodli sme sa, že je najvyšší čas uverejniť jednotlivé party z nášho dvd BardeBokem a pripomenúť si tonu kvalitného jazdenia a super spomienok z natáčania tohto projektu. Po intru plnom crashov na vás vyhúkne prvý a zároveň aj najlepší part celého videa v podaní bunnyhopového kráľa Tristana.  »

Brickyard Jam report

Náš vypimpený spot čakal dlhú dobu na tento deň, kedy oficiálne otvorí brány širokej verejnosti a jazdci okúsia spot, na ktorom sme makali zhruba rok a pol každý deň po práci aby vzniklo miesto, ktoré má extrémny vibe.  »

Streetlife - ZoStokyHore 2014 dvd

Je čas trochu zaspomínať a vrátiť sa späť do roku 2014, kedy sme sa s našou crew oddelili od 100KA wear brandu a založili si vlastnú crew Streetlife. Toto obdobie bolo jedno z najrušnejších ale s odstupom času som moc rád, že sme sa v tej dobe zjednotili a vytvorili niečo nové, niečo čo už v roku… »

Teambuilding vol.2

My v našej crew sa to snažíme brať čo najprofesionálnejšie a tak si každý rok robíme spoločný teambuilding. Tento rok sa zišla celá naša partia u Pepa v Lipovke/CZ a prebrali sme všetko podstatné čo sa udialo za minulý rok a všetko to čo nás čaká tento rok.   »

Ondrej Valent Shortcomings

Onke Valentino prichádza s novým editom a rozhodne by si si mal nájsť 4 minútky svojho času a okúsiť, čo znamená v jeho podaní slovo ,,nedostatky,, aka shortcomings.  »

BMX Weekend UnO 2020

Zhruba pred necelým mesiacom vypuklo v Ústí nad Orlicí štvrté pokračovanie obľúbenej akcošky pod názvom BMX Weekend, za ktorou stojí dvojica Josef Diblík a Tomáš Tydlačka. My sme ako každý rok nesmeli na tejto akcoške chýbať a na poslednú chvíľu sme dostali za úlohu natočiť video z celej tejto… »