Crewo Street Style Rajec

Crewo parta na čele s Rasťom Buchtom už je zabehnutá crew a značka v jednom. Od začiatku si chlapci idú kvalitu a presne ako my, žijú bmxom. Keď mi od Rasťa prišla žiadosť o stočenie ich nového projektu, tak som neváhal ani chvíľu.    »

Ilava DIY jam report

Už týždeň pred jamom bola predpoveď počasia veľmi priaznivá a my sme len dúfali že sa nepokazí. V sobotu sme sa prebudili do krásneho letného dňa. Dali sme raňajky, kafe a zamierili k Lidlu. Tam už sa vo veľkom vykladali kolá z áut a začala klasická warm up sesh na patníku. Padlo pár jibingov,… »

Senica Street jam 2019

Po naloženom jame v Ivanke pri Dunaji bol čas vypustiť slovenských streetaz do ulíc. Tak sme si povedali, že oprášime zákutia Senice, kde sa 27.4. odohralo veľmi pekné bmx predstavenie. Zišlo sa kopec známych riders ale aj veľa mladých talentov, dokopy sme napočítali okolo 35-40 jedincov, za čo vám… »

Ivanka Jam vol.3

Síce je to už nejaký ten piatok odkedy prebehol jam v Ivanke, no k videu som sa dostal až teraz, za čo sa všetkým ospravedlňujem. Každopádne akcia to bola vydarená a popadalo kopec zaujímavých vecí, ktoré ti tu dnes prinášame v 5min zostrihu. Tak ak máš chvíľu voľného času, usaď sa a naštuduj… »

Stanley Ipkis BCN 2019

Výlet do Barcelonky máme úspešne za sebou a homie Štajno nezaháľal a popri každodennom točení dal dokopy aj pár iphone klípkov. Viac vám už k tomu povie samotný aktér Jakub Marjak alias Stanley Ipkis: Pri poslednej návšteve našej milovanej Barcelony sa mi v mobile nahromadilo dostatok záberov a… »

BCN trip 2019 photoreport

Od našej poslednej návštevy Barcelony ubehli dva roky a my sme sa už nevedeli dočkať okamihu, kedy znovu navštívime naše obľúbené ulice plné krásnych spotov. Všetko bolo na pláne, akurát nám ten rok začal celkom zhurta a zrazu sme mali marec.  »

Mad Man Ting Benelux leftovers

Ako som aj spomínal v reporte z Beneluxu, potočili sme naozaj obrovský počet klípkov a vyťažili z tohto tripu maximum. Nebol deň čo by sme nevytiahli kameru a nenatočili aspoň 5 dobrých klipov. Z chalanmi sme sa ale dohodli, že klipy rozdelíme do 2 videí a tak tu máme dnes druhé video z nášho… »

Mad Man Ting Benelux

Tohtoročná séria MadManTing sa už od začiatku vyvíja vo veľkom štýle ale to čo sa odohralo na štvrtej zastávke, ostane v našich spomienkach navždy. Vybrali sme sa totižto po x rokoch smer Holandsko, kde už sme boli predtým dvakrát a bol najvyšší čas oprášiť staré známe miesta a objaviť nejaké nové.  »

PRAGTAPE

Máme tu dlhoočakávané Vianoce a s nimi spojené sviatky pohody a precítených rodinných chvíl. My ako crew sme si pre Vás prichystali vianočné prekvapenie v podobe nového mixtapu s názvom PRAGTAPE!  »