Mad Man Ting Benelux leftovers

Ako som aj spomínal v reporte z Beneluxu, potočili sme naozaj obrovský počet klípkov a vyťažili z tohto tripu maximum. Nebol deň čo by sme nevytiahli kameru a nenatočili aspoň 5 dobrých klipov. Z chalanmi sme sa ale dohodli, že klipy rozdelíme do 2 videí a tak tu máme dnes druhé video z nášho… »

Mad Man Ting Benelux

Tohtoročná séria MadManTing sa už od začiatku vyvíja vo veľkom štýle ale to čo sa odohralo na štvrtej zastávke, ostane v našich spomienkach navždy. Vybrali sme sa totižto po x rokoch smer Holandsko, kde už sme boli predtým dvakrát a bol najvyšší čas oprášiť staré známe miesta a objaviť nejaké nové.  »

PRAGTAPE

Máme tu dlhoočakávané Vianoce a s nimi spojené sviatky pohody a precítených rodinných chvíl. My ako crew sme si pre Vás prichystali vianočné prekvapenie v podobe nového mixtapu s názvom PRAGTAPE!  »

Mad Man Ting - Budapešť

Tretia zastávka MadManTing série nás tentokrát odviala do Budapešti, hlavného mesta našich južných susedkov. Túto lokalitku už poznáme moc dobre z predošlých výletov a tak sme dobre vedeli, že bude ešte čo objavovať a stočíme poriadne bangre!  »

BardeBokem full video

Dámi a páni je to tu!!! Po extrémne dlhej čakacej dobe tu dnes máme túto exkluzivitku! Najväčší bmx projekt v histórií Československa je online! Video, na ktorom sme makali 3roky, navštívili 8krajín a dali dokopy klipy od 56tich jazdcov je práve teraz ready pre tvoje oči!  »

Metropola Panelákov

Dnes tu máme pre vás exkluzívny šajz priamo z Bratislavy, za ktorým stojí dvojica ivanských psov Kiko Kmeť a Igor Kubiš. Pri tejto príležitosti som vyspovedal hlavného tvorcu Kikina, aby nám priblížil nejaké tie backstage infošky priamo z kuchyne.  »

Mad Man Ting - Vienna

Dnes sme si pre Vás prichystali druhé pokračovanie našej novej streetovej série MadManTing, tentokrát z rakušáckej Viedne. Mesta kebabu, hrubých krkov a hlavne nášho dobrého brata oidu Flamíka! Opäť sme sa tu zasekli na 4dni a potočili celkom solídny materiál.   »

Chill n Grill Ilava vol.3

Pred necelým mesiacom sa odohralo ďalšie pokračovanie uvoľnenej akcie Chill n Grill v Ilave. Zišla sa kvalitná zostava svk street riders a jazdilo sa po celý deň. Síce nám to počasie asi 5x prerušilo jemnou prehánkou ale chuť do jazdenia to nikomu nevzalo. Večer bolo na pláne miestne jazero a mocná… »

Mad Man Ting - Bratislava

Tento rok sme si pre Vás prichystali novú streetovú sériu videí z európskych veľkomiest. Celú sériu sme pomenovali Mad Man Ting a tento názov rozhodne vystihuje udalosti, ktoré sa odohrávajú počas točenia v jednotlivých mestách. Keďže BardeBokem dvd máme za sebou a momentálne už nikam neodkladáme… »