Ivanka Jam vol.3

Síce je to už nejaký ten piatok odkedy prebehol jam v Ivanke, no k videu som sa dostal až teraz, za čo sa všetkým ospravedlňujem. Každopádne akcia to bola vydarená a popadalo kopec zaujímavých vecí, ktoré ti tu dnes prinášame v 5min zostrihu. Tak ak máš chvíľu voľného času, usaď sa a naštuduj… »

Stanley Ipkis BCN 2019

Výlet do Barcelonky máme úspešne za sebou a homie Štajno nezaháľal a popri každodennom točení dal dokopy aj pár iphone klípkov. Viac vám už k tomu povie samotný aktér Jakub Marjak alias Stanley Ipkis: Pri poslednej návšteve našej milovanej Barcelony sa mi v mobile nahromadilo dostatok záberov a… »

BCN trip 2019 photoreport

Od našej poslednej návštevy Barcelony ubehli dva roky a my sme sa už nevedeli dočkať okamihu, kedy znovu navštívime naše obľúbené ulice plné krásnych spotov. Všetko bolo na pláne, akurát nám ten rok začal celkom zhurta a zrazu sme mali marec.  »

Mad Man Ting Benelux leftovers

Ako som aj spomínal v reporte z Beneluxu, potočili sme naozaj obrovský počet klípkov a vyťažili z tohto tripu maximum. Nebol deň čo by sme nevytiahli kameru a nenatočili aspoň 5 dobrých klipov. Z chalanmi sme sa ale dohodli, že klipy rozdelíme do 2 videí a tak tu máme dnes druhé video z nášho… »

Mad Man Ting Benelux

Tohtoročná séria MadManTing sa už od začiatku vyvíja vo veľkom štýle ale to čo sa odohralo na štvrtej zastávke, ostane v našich spomienkach navždy. Vybrali sme sa totižto po x rokoch smer Holandsko, kde už sme boli predtým dvakrát a bol najvyšší čas oprášiť staré známe miesta a objaviť nejaké nové.  »

PRAGTAPE

Máme tu dlhoočakávané Vianoce a s nimi spojené sviatky pohody a precítených rodinných chvíl. My ako crew sme si pre Vás prichystali vianočné prekvapenie v podobe nového mixtapu s názvom PRAGTAPE!  »

Mad Man Ting - Budapešť

Tretia zastávka MadManTing série nás tentokrát odviala do Budapešti, hlavného mesta našich južných susedkov. Túto lokalitku už poznáme moc dobre z predošlých výletov a tak sme dobre vedeli, že bude ešte čo objavovať a stočíme poriadne bangre!  »

BardeBokem full video

Dámi a páni je to tu!!! Po extrémne dlhej čakacej dobe tu dnes máme túto exkluzivitku! Najväčší bmx projekt v histórií Československa je online! Video, na ktorom sme makali 3roky, navštívili 8krajín a dali dokopy klipy od 56tich jazdcov je práve teraz ready pre tvoje oči!  »