Brickyard Jam vol.II

Brickyard Jam vol.II

Jednu z najzábavnejších akcií tohto roku už máme nejaký ten piatok za sebou ale až teraz budete mať možnosť skontrolovať, čo sa to tam vlastne odohralo. Ofiko video z dielne Simona Veltruského je čistý masterpiece.


Brickyard je originálny hlinený spotík určený pre všetkých riders. Bol to náš hlavný cieľ s Pepkom, aby spot, ktorý vytvoríme, pojazdili dirteri aj streetoví rideri. Inak tomu nebolo ani na druhom oficiálnom Brickyard Jame. Zišla sa zmeska streetových psov, namixovaná o pár letcov, víkendových chillerov, doplnených o kopec miestnych divákov. Dorazili aj slovenské posily na čele s Jambom a Mikym a mohla sa rozbehnúť nezabudnuteľná show.

Pojazdilo sa, pokalilo sa a s divokým nápadmi sa roztrhlo vrece. Od big airu cez oheň až po Rousínyho downhill v pneumatike. Zábava pretrvávala celý deň a večer sa výdatne zatancovalo. Chcel by som sa touto cestou poďakovať Pepkovi Diblíkovi za nadupanú akcošku a tým čo to zas vynechali doporučujem naštudovať toto precítené video, ktoré nádherne zachycuje vibe celej tejto akcie. Vidíme sa na Brickyarde budúci rok priatelia!

Brickyard Jam vol.II