Streetlife - Cheers trailer

Streetlife - Cheers trailer

Je to tu a my vás s veľkou radosťou pozývame na premiéru nášho štvrtého bmx celovečeráku s názvom Cheers! Všetko to prebehne už 26.júna v Žiline v letnom kine Stanica. Počas tohto víkendu bude v ZA takisto prebiehať 1. a 2. kolo SVK BMX Pohára 2021, takže leto odštartujeme vo veľkom štýle! Naštuduj trailer a priprav sa, že si po dlhej dobe spolu zavrískame. Pokiaľ ťa zaujíma ako to celé prebiehalo a načo sa môžeš tešiť, tak ti tu pre istotu ešte priblížim pár detailov z natáčania.


Tento videopočin sa pozvoľna začal točiť v roku 2018 na SVK tour vol.3 a pokračoval rôznymi ďalšími tripmi naprieč Európou. Dotočili sme ho tento rok a väčsina klipov vznikla počas Streetlife výletov, ktoré dopĺňajú klipy z výjazdov pod záštitou SAFbmx. To znamená 2 nabité friends sekcie a full party Pepa Diblika, Gabsona, Tristana, Štajna a nekompromisnú nálož od Ondreja Valenta!!


Mihnú sa tam spoty z miest ako Barcelona, Montpellier, Berlín, Miškolc, Gdaňsk, Košice, Praha a veľa ďalších SK a CZ miest. Zoznam jazdcov je nabitý známymi a lokálnymi ridermi, no a úroveň je na slovenské pomery v úplne iných dimenziach. Dali sme si záležať a poctivo zbierali a odkladali len tie najlepšie veci.

Každý projekt raz dospeje do finále a my budeme radi, keď to prídete odpáliť s nami, užijeme si poriadnu bmx atmosféru a oslávime spolu toto video do plných!