Metropola Panelákov

Dnes tu máme pre vás exkluzívny šajz priamo z Bratislavy, za ktorým stojí dvojica ivanských psov Kiko Kmeť a Igor Kubiš. Pri tejto príležitosti som vyspovedal hlavného tvorcu Kikina, aby nám priblížil nejaké tie backstage infošky priamo z kuchyne.  »

Mad Man Ting - Vienna

Dnes sme si pre Vás prichystali druhé pokračovanie našej novej streetovej série MadManTing, tentokrát z rakušáckej Viedne. Mesta kebabu, hrubých krkov a hlavne nášho dobrého brata oidu Flamíka! Opäť sme sa tu zasekli na 4dni a potočili celkom solídny materiál.   »

Chill n Grill Ilava vol.3

Pred necelým mesiacom sa odohralo ďalšie pokračovanie uvoľnenej akcie Chill n Grill v Ilave. Zišla sa kvalitná zostava svk street riders a jazdilo sa po celý deň. Síce nám to počasie asi 5x prerušilo jemnou prehánkou ale chuť do jazdenia to nikomu nevzalo. Večer bolo na pláne miestne jazero a mocná… »

Mad Man Ting - Bratislava

Tento rok sme si pre Vás prichystali novú streetovú sériu videí z európskych veľkomiest. Celú sériu sme pomenovali Mad Man Ting a tento názov rozhodne vystihuje udalosti, ktoré sa odohrávajú počas točenia v jednotlivých mestách. Keďže BardeBokem dvd máme za sebou a momentálne už nikam neodkladáme… »

Easter Mix

Počas Veľkej noci sme nezaháľali a nachystali sme si pre vás nový mixtape, hneď z 3och známych svk bmx spotov. Keďže vďaka sviatkom bolo dostatok času, tak sme potočili celkom solídny materiál a navštívili pri tom Pieštany, Ilavu a Šurany.  »

Ústí nad Orlicí weekend shred

Pred dvomi týždňami sme v kvalitnej zostave navštívili halu v Ústí nad Orlicí, kde nám na sobotku vybavil Pepko privátnu session. Dorazili sme  v počte 9riderov + predátor Roman Zmena a stočili pekné klípky. Kamery aj strihu sa podujal Hozey. Večer sa diali riadne divočiny ale to už sa radšej… »

Štajno Bidet part & pokec

Už je to síce nejaký ten piatok čo vyšiel náš Bidet mixtape ale rozhodne nie je neskoro vystrihnúť Štajnisov naložený part! Stanley je v našej parte takmer od začiatku a zažili sme si spolu nespočet krásnych bmx okamihov a tak bol najvyšší čas pokecať s týmto najstarším hobiťákom, o jeho aktuálnom… »

Streetlife Ivanka Jamis 2018 video

Máme tu pre vás konečne oficiálne vidko z nášho prvého tohtoročného Jamu! Naštuduj tu pohodu, ktorá vládla po celý deň. Popadali pekné veci a na záver dňa sme to zakončili kvalitným bašavelom, čo viac si priať?! Kamery som sa ujal ja a steezman Hozey. Ešte raz veľká vďaka za veľmi peknú účasť… »

Streetlife Ivanka Jamis 2018 photogallery

Patrik Rozsa posiela nádielku fotiek z jamu a bola by škoda sa s vami o to nepodeliť. Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným, hlavne všetkým riders a dúfame, že ste si do sýtosti zajazdili! Na ofiko videu z jamu sa už pracuje!   »