Slovakia tour vol.2 report

Po minuloročnej skvelej SVK tour sme ani chvíľu neváhali a chceli si tento naj okamžik zopakovať. Termín bol naplánovaný pol roka dopredu a bolo jasné, že začneme na druhom kole Street Jamminov a to v Košiciach.  »

Ilava Scene Report

Na začiatku júna som bol zas po roku pozreť bratov z Ilavy a ostal som v nemilom rozpoložení. Ich luxusná plaza v podstate zanikla a to len vďaka bezcennému mestu, ktoré im bez opýtania ukradlo prekážky a zničilo. Peniaze na ne sa pri tom vybavili z eurofondov ale to určite debílci na miestnom… »

Street Jammin Košice pozvánka

Druhé kolo tohtoročného Street Jamminu je tu a ako slovenskú zastávku sme si pre vás vybrali druhé najväčšie mesto SVK - Košice. V spolupráci s miestnou partou CAV sme vybrali spoty nachádzajúce sa hlavne v širšom centre mesta. Stretko je naplánované na veľmi známom spote ,,Terasa,, kde si dáme… »

Streetlife CZ tour

Tento rok sme poňali trošku vážnejšie než minulý a naplánovali si viacero vačších tripov aby sme už konečne dotočili naše tretie dvd BardeBokeeem. Povodne sme mali v pláne vycestovať na začiatku júla do Amsterdamu ale bohužiaľ nebolo auta, ktoré by zvládlo takúto náročnú cestu. A tak sa vymyslel… »

Streetlife x Junkride Malacky Jam video

Je to tu dámi a páni. Aj keď sme sľúbili do 2och týždňov, čo sa nám už tak nejak klasicky nepodarilo dodržať, video z tohto Jamu je na svete a vy môžete precítiť čo všetko tu v daný deň popadalo. Bola to zaujímavá akcička a ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným. Najbližšie sa vidíme už túto sobotu… »

Budapešť Trippin vol.2 report

Minulý víkend sme navštívili našich južných susedov v Budapešti a diali sa opäť veľké veci! Výlet nám trošku skomplikovali dvaja chlapci, ktorí to pár dní predtým odmietli a bohužiaľ sa nám nepodarilo zohnať náhradu. Nakoniec sme sa v počte 7 riderov - ja, Štajnis, Pružinka, Kenedy, Madro Vrábel,… »

Streetlife x Junkride Malacky Jam report

V poradí druhá tohtoročná Streetlife akcička sa odohrala minulú sobotku v Malackách. V novo vybudovanom betoňáku bolo dopredu jasné, že máme o kruté jazdenie postarané. Nebolo všetko ale tak ružové ako sa zdá. Predpovede nehlásili moc priaznivé počasie a tak sme do poslednej chvíle netušili či Jam… »

Streetlife Easter

Tohtoročnú Veľkú noc sme strávili točením v slovenských uliciach a poviem vám, že to čo sa udialo som naozaj vôbec neočakával. 3dni sme sa takto po sebe postretávali, vždy v inom zložení a vyrazili preskúmať spoty hneď v 3och mestách. Veľký piatok sme odštartovali v Považskej Bystrici, v ktorej… »