BardeBokem: Tristan part

BardeBokem: Tristan part

Rozhodli sme sa, že je najvyšší čas uverejniť jednotlivé party z nášho dvd BardeBokem a pripomenúť si tonu kvalitného jazdenia a super spomienok z natáčania tohto projektu. Po intru plnom crashov na vás vyhúkne prvý a zároveň aj najlepší part celého videa v podaní bunnyhopového kráľa Tristana.

Ku každému partu z tohto videa sa vám pokúsim priblížiť nejakú zaujímavú storku, ktorá vznikla počas natáčania. Tristan je jeden z najlepších streetových jazdcov, akých sme u nás mali a tento part je toho dôkazom. Hodlám si dokonca tvrdiť, že je to zatiaľ ten najtučnejší streetový profil, aký sa na SVK stočil. Veľké bunnyhopy a poctivé spoty sú presne to, čo Kristián obľubuje. Jeho výber trikov na točenie vždy prileje poriadnu dávku adrenalínu do každého výletu, s týmto momentálne veľmi úspešným trap producentom. 

Obdobie točenia do BardeBokem bolo pre Trista tým najproduktívnejším čo sa týka jeho bmx jazdenia. Nájdete u neho klípky z rôznych kútov SVK a Čiech, doplnené o vyndané záležitosti z Berlína. Počas natáčania vzniklo aj viacero jeho prezýviek ako Igor, Ivan, Hoodrich ale aj tá najvytrvalejšia - Tristan. Vačšinu vecí odišiel do troch pokusov a nikdy nezabudnem na tu obrovskú radosť, keď našupu ustál posledný klípek. Obrovský railhop v KE, s nie úplne najšťastnejším nájazdom, over ako krava, neviem koľko nad rajdy, do toho musel letieť ešte do strany a preletieť obrovskú kaluž. Banger bangrov, ktorý si v našich končinách asi nikto iný nedovolí. Na záver už iba spomeniem, že síce Tristan už dlhšiu dobu hlavne produkuje hudbu, má v pláne opať začať šlapať do pedálov a ukázať, že to tam stále má.