Chill n grill VIP sesh Ilava

Zhruba pred 2mi týždňami sme dali brutálnu session v Ilave-Klobušiciach na našich prekážkach z Galoty. Basketbalové ihrisko zaplnené prekážkami ešte nie je oficiálne vybavené a tak sme si dali skôr taky VIP pojazd, počas ktorého sa grilovalo a točilo. Zišla sa hlavne domáca parta z okolia Ilavy a… »

No Stress Jam Žilina info

Túto sobotu sa môžte pripraviť na poriadnu dávku streetového jazdenia, premiérovo v Žiline. Toto krajské mesto na severe Slovenska, obýva zhruba 83,5tis. obyvateľov a nachádza sa v malebnom prostredí pohorií Malej Fatry a Javorníkov. Mesto ako samotné malo odjakživa veľký význam na scéne… »

Smokin Trip vol.3

Po zhruba dvojročnej pauzičke sme sa rozhodli, že je najvyšší čas oprášiť staré dobré časy a naplánovať ďalší, v poradí už tretí Smokin Trip. Viedeň nachádzajúca sa zhruba 70km od Bratislavy je fakt neďaleko a pri tom disponuje skvelými neprebádanými spotmi.  Spanie bolo klasicky pofelené u… »

BCN Trippin video

Je to konečne tu! Aj keď trošku s opozdením ale predsa to tu dnes máme nachystané. Čo sme sľúbili to sme sa aj snažili dodržať. Ty si teraz sadni, zmotaj a naštuduj 4minutky pohodového jazdenia z prekrásnej Barcelony. Mysli ale na to, že to najlepšie čo sme tam natočili, uvidíš až v pripravovanom… »

Barcelona Trip report

Vítam vás na našom novom webe a hneď na uvítanie tu mám pre vás report z Barcelony. Trip, ktorý sme plánovali už dlhé roky ale tak nejak sme sa k tomu nemohli dostať. Všetko sa to zmenilo po Vianociach, keď sme sa s partou začali seriózne dohadovať a plánovať náš prvý výlet do mekky svetového… »

« Předchozí 1 4 6 8 9 10 11 Následující »