Streetlife x TBB StreetJammin video

Ako sme aj sľubovali tak aj činíme a máme tu dnes pre vás vidko z prvého kola StreetJamminov, tentokrát z mesta snov Piešťan. Všetko podstatné ste sa dozvedeli z reportu, takže je čas sa usadiť a precítiť čo sa v skutočnosti dialo počas tohto šialeného Jamu. Hlavne nezabudnite, že 24.9., čo už je… »

StreetSeries Piešťany photogallery

Máme pre Vás ešte zopár ďalších fotiek. ktoré by bola škoda neuverejniť. Postarala sa o ne Zuzka Petrušková a môžte na nich vidieť aj pár momentiek z večernej step up alko session. Na videu makáme, čakaj ho v najbližších dňoch vonku a hlavne nezabudni, že 24.9. sa jazdí 2.kolo tohto pouličného Jamu… »

Streetlife & TBB StreetSeries Piešťany report

Prvé kolo československých StreetSeries máme za sebou a tak je čas priblížiť Vám, ktorí ste sa nemohli zúčastniť, to, čo sa všetko udialo za tento bláznivý deň. Tento rok som mal na starosti opäť vybrať jedno svk mesto, kde by sa podobný Jam mohol jazdiť. Pre mňa to bola jasná voľba a vybral som… »

Malececky v Prahe

Pred nejakým časom ma došiel pozreť do Prahy homie Jambo spolu s Rajzičom a tak sme ani chvíľu neváhali a vybehli potočiť do ulíc ďalšie klípky do BardeBokem. Partiu doplnil starý ostrielaný fotograf Lukáš Oujeský, ktorému vďačíme za luxusné fotečky! Pri tejto príležitosti som Majda trošku… »

Streetlife & Junkride Budapest video

Po reporte je čas na poriadne naložené video, v ktorom uvidíte trošku nadštandartného svk jazdenia. Budapešt, ako som aj spomínal, je plná krutoprísnych spotov a tak niet divu, že sme za 4 dni stihli asi 10spotov. Výsledok je ale viac než pekný a myslím si, že tu padli aj 2 svetové záležitosti,… »

Streetlife & Junkride Budapešť trip report

Nie je tomu ani tak dávno čo sme sa vrátili so Slovakia Tour a už sme minulý víkend vyduchcili ďalší tučný trip tentokrát do snáď najlacnejšieho veľkomesta v Európe - do Budapešti. Všetko sme to ale poňali ako prvý spoločný trip našej crew s Junkride bandou a výsledok je ťažko vyjadriteľný vetami... »

Downtown Massacra Street video

Report zo slovenskej tour máme za sebou a ten kto to prečítal až do konca, určite uznal, že to bol totálne bláznivý týždeň plný bmx života. Celú túto tour sme odštartovali v našich milovaných Košiciach, kde je všetko vźdy v tope. Druhý deň po našom príchode sa jazdil streetový contest v Alejovej a… »

Slovakia Tour report

Slovenskú tour máme za sebou a tak je najvyšší čas podeliť sa aj s Vami, o naše zážitky z tohto úžasného 9-dňového dobrodružstva naprieč Slovenskom. Pôvodne sme mali naplánovaný Benelux trip ale bohužiaľ to financie nedovolili a tak sme sa rozhodli hlbšie spoznať krásy našej malej krajiny. Záväzne… »