Street Jammin Košice pozvánka

Street Jammin Košice pozvánka

Druhé kolo tohtoročného Street Jamminu je tu a ako slovenskú zastávku sme si pre vás vybrali druhé najväčšie mesto SVK - Košice. V spolupráci s miestnou partou CAV sme vybrali spoty nachádzajúce sa hlavne v širšom centre mesta. Stretko je naplánované na veľmi známom spote ,,Terasa,, kde si dáme ľahké sexy rozjazdy a rozdáme prvé evríčka.

Na Terase nájdete rôzne schody prepojené zídkami dolu a takisto je tu aj múrik z mramoru pokračujúci do dropu. Ideálny spot na začiatok, kde budeš môcť buď zaprasiť banger alebo poslať nejakú technickú vec. Dôležitou informáciou pre všetkých je to, že tento spot je aj miestom stretnutia, ktoré je naplánované na 11:00. Oficiálne sa to nazýva Magistrát mesta Košice a nájdete ho na ulici Trieda SNP 48A

Z Terasy sa presunieme na zaujímavý rail s nízkym náskokom na pravú stranu. Tu sa ukáže, kto ma najazdené grindy aj z dlhších railov. Hneď za tým bude následovať docela crazy rail, ktorý nie je ani moc strmý ani vysoký ale dať ho do konca bude zaujímavý battle.

Po railoch príde na radu asi najväčší spot, ktorý sa na túto zastávku naplánoval. Jedná sa o veľké 15ky schody s railom na pravú stranu, kde už kedysi dávno popadali extrémne nechutnosti od rôznych ľudí. Sme moc zvedaví či tu niekto vyzve nejakú zverinu a prekoná históriu tohto spotu. Zatiaľ tu rozhodne najviac zabil Tomáš Jeleň s mega whipom :D

Od spomínaných schodov sa neďaleko nachádza aj ďalší spot, ktorý už je trošku viac technický ale za to takisto pripravený na dávku vyzývačiek. Strmá zídka dolu, hranatý uprail alebo railhop čakajú na naskillených streetových šialencov!

Predposledným spotom budú biele schody na rôzne sérky nachádzajúce sa kúsok od autobusovej stanice. Tu si zajazdí určite každý a popadajú zaujímavé technické skvosty.

Celý deň si zakončíme na tom najlepšom čo Košice ponúkajú a tým je Kulturpark. Toto miesto vzniklo v roku 2013, kedy sa Košice stali Európskym mestom kultúry. Novovybudovaný areál plný krásnych budov a hlavne obrovských drevených obdĺžnikov, na ktoré dokonca mesto zabudovalo oceľové Lká! Ideálny spot na záver dňa a spoločnú fotečku.

V prípade potreby a hlavne pre predstavu dole pripájame mapu spotov. Začneme ešte raz na kopci - na Terase, odkiaľ sa pomaly presunieme do centra tohto krásneho mesta. V hre sú prizemoney 220e od hlavných sponzorov Streetlife a Tbb-bike, takže rozhodne sa oplatí docestovať a prísť pojazdiť. Sme zvedaví koľko riderov dorazí a čo všetko zas popadá! Dig bmx prisľúbil zdieľanie videa z každého kola, takže to rozhodne nechceš premeškať! Takúto možnosť sme veru na Slovensku ešte nikdy predtým nemali. O video sa postaráme my ako Streetlife a samozrejme po celej akcií aj poriadne oslávime tento celosvetový bmx day tak ako sa patrí! Viac info sa už priebežne dozvieš v udalosti na FB. Vidíme sa už budúcu sobotu homies !!!

https://www.facebook.com/events/117786248841831/?fref=ts