Streetlife Easter

Streetlife Easter

Tohtoročnú Veľkú noc sme strávili točením v slovenských uliciach a poviem vám, že to čo sa udialo som naozaj vôbec neočakával. 3dni sme sa takto po sebe postretávali, vždy v inom zložení a vyrazili preskúmať spoty hneď v 3och mestách. Veľký piatok sme odštartovali v Považskej Bystrici, v ktorej nikto z nás poriadne nebol a dopočuli sme sa z kuloárov, že by sa tam vraj mali nachádzať krásne spoty. To bohužiaľ nebola až tak pravda. Hneď po vystupení z auta a prvých manuáloch v centre na nás nabehli fízli a pozapisovali si čísla OP od všetkých. To znamenalo jediné, že aj tých pár dobrých spotov, ktoré sú v tejto diere, sme nemohli pojazdiť. Tak sme sa vybrali na miestne sídlisko Rozkvet, kde sme ponachádzali ešte niečo a zbuchli pár klípkov, no žiadna sláva. Povaškú Bystricu rozhodne nedoporučujeme streetovo ladeným riderom.

Sobotku sa náš hlad po záberoch extrémne prehĺbil a tak sme vsadili na istotu a vyrazili do Blavošky. Zostava na čele s Vráblisom, Kmeťom, Tristanom, Ondríkom a Pružinkou začala sypať jeden banger klip za druhým. Sotva som dotočil jednu sérku, už sme chystali ďalšiu. Parádne nasadenie chlapcov a úžasné klipy! Ondrík to zavŕšil ešte mocným grindom na tržnici a všetci boli nadmieru spokojní. BIG up pre vás chlapci!

Sviatočné točenie sme v nedeľu zakončili streetom po Piešťanoch, kde to zo začiatku vypadalo len na taký chillový pojazdík. No čím sme prichádzali na väčšie a väčšie spoty začínalo viac a viac prituhovať. Madro Tukabel Vrábel sa tento deň aboslútne odtrhol z reťaze a to čo natočil nepobral nikto. Okrem jednej mega veci tam zabil asi jeden z najväčších, ak nie ten najväčší trik aký kedy kto na SVK na streete odišiel. Nerobím si ani zďaleka srandu, toto čo ten chlapec zabil už patrí do elitnej svetovej kategórie a vy to budete môcť vidieť v pripravovanom dvd BardeBokem 2017!

Takto zhruba prebiehali naše veľkonočné sviatky. Bolo super vidieť chalanov v takomto streetovom ošiale a teším sa moc na ďalšie spoločné točenice. Inak pre Vás chystáme veľa nového oblečenia, ktoré už v máji nájdete na našom eshope. Môžte sa tešiť na šiltovky, 5panelky, klobúky, tričká a mikiny. Stále na niečom makáme ale dosť to všetko trvá, keďže sa učíme za jazdy. Isté je ale to, že to bude kvalita a bude to od srdca odvedená práca. Najbližšie sa vidíme už 13.5. v Malackách, kde sa uskutoční Streetlife x Junkride Contest!