Ludis Toth 2k16 mixtape

Zima nás tento rok v Prahe prekvapila nečakaným 2-mesačným snežením a tak sa točenie nových vecí trošku pozastavilo. Preto som si povedal, že by nemuselo byť odveci dať si len tak dokopy všetky zábery, ktoré som v roku 2016 natočil a zbuchnúť z toho jeden mixtape. Takto pred rokom som ešte ani… »

Streetlife Ivanka p.Dunaji Jamis

Brašinovia po dlhšej dobe sa Vám hlásime s aktuálnymi novinkami z kuchyne Streetlife Crew. Načrtneme si dnes plány na tento rok a dozviete sa všetko podstatné o našom prvom tohtoročnom Jame v Ivanke pri Dunaji!  »

Kiko Kmeť Indoor Sesh

Dlhšiu dobu bolo ticho ale dnes tu máme pre Vás pripravovaný edit od Kikina Kmeťa obohatený o aktuálny rozhovorík o tomto mladom dlhovlasom mužovi. Kiko po dlhšej odmlke začal tento rok viac naplno jazdiť a že je to vidieť! Do toho mu v Ivanke pri Dubaji vznikol prenádherný krytý plácek na jazdenie… »

Ludis Toth bikecheck & 28months injury

Ludis Toth dal dokopy nielen nový bike ale aj svoje zranené koleno a tak sa dnes budete mať šancu dozvedieť, prečo ho nebolo tak dlhú dobu vidieť a čo sa mu vlastne stalo. Okrem iného tu má aj pár fotiek jeho znovuzrodeného Bentley Warrior, ktorý obohatil novým Continental bielym lakom a… »

Ivanka pri Dunaji spotcheck

Pred nejakým časom sme navštívili v docela bohatom zložení dedinku pri Bratislave, s názvom Ivanka pri Dunaji. Bežný smrteľník do týchto končín zavíta zvyčajne omylom, no náš cieľ bol dopredu jasný. Miestna partia riderov tu totižto dala dokopy dlhopripravovaný projekt a mesto im ho po x rokoch… »

Spúšťame Eshop!

Je to slávnostne tu! Dožili sme sa tohto okamžiku, kedy tu máme pre Vás prichystanú našu prvú kolekciu a priblíženie toho všetkého čo za tým stálo a neminulo nás. Myšlienka o vlastnom oblečku tu bola hneď po ukončení spolupráce so 100ka Wear. Pod novým labelom Streetlife sme chceli začať od… »

Barcelona Leftovers video

Už je to veru nejaký ten piatok, čo bola naša crew navštiviť hlavné mesto Katalánska. Po príchode sme vám naservírovali dlhý report s fotkami a neskôr prišlo na radu ofiko vidko. Dnes tu máme pre vás mix nepoužitých záberov, kde nájdete viacero vtipných okamihov, nejaké tie pády, zadky, zvieratá a… »

Streetlife x TBB StreetJammin video

Ako sme aj sľubovali tak aj činíme a máme tu dnes pre vás vidko z prvého kola StreetJamminov, tentokrát z mesta snov Piešťan. Všetko podstatné ste sa dozvedeli z reportu, takže je čas sa usadiť a precítiť čo sa v skutočnosti dialo počas tohto šialeného Jamu. Hlavne nezabudnite, že 24.9., čo už je… »

StreetSeries Piešťany photogallery

Máme pre Vás ešte zopár ďalších fotiek. ktoré by bola škoda neuverejniť. Postarala sa o ne Zuzka Petrušková a môžte na nich vidieť aj pár momentiek z večernej step up alko session. Na videu makáme, čakaj ho v najbližších dňoch vonku a hlavne nezabudni, že 24.9. sa jazdí 2.kolo tohto pouličného Jamu… »