Cloud skatepark mix

Cloud skatepark mix

Tento víkend sme plánovali s Hozičom točenie jeho welcome editu do našej partie ale bohužiaľ počas točenia prvej sérky začalo fakt huste snežiť a museli sme vymyslieť náhradné riešenie. 

Navrhol som Hozičovi nech ideme zcheckovať novootvorenú halu v Litoměřicích. Tá je otvorená ešte len 3týždne a vďaka board magazínu som si na FB všimol, že vzniklo podobné miesto. Keďže v Prahe nie je žiadne kryté miesto na jazdenie ( okrem garáží v obchoďákoch )  a Litoměřice sú len 50km, je to v podstate najbližšia hala pre pražských bmxerov.

Skontaktoval som teda správcu Cloud skateparku cez FB a do 15min mi prišla odpoveď, že máme určite doraziť a že sa jazdí až do noci. Hovoríme si popiči, hádžeme biky do Mpvčka a vyrážame smer Litoměřice. Zhruba za hoďku sme tam a to čo sa tam zjavilo sme fakt nečakali.

Skatepark je v podstate súčastou hradu a je to vlastne veľký klub doplnený o krytý skatepark. Všetko to vzniklo zrejme na mieste bývalého divadla a celé to spáchali dvaja miestni DJi, začo patrí chlapcom veľký rešpekt! Nájdeš tu skatepark s dosť skatovými prekážkami s plechovým povrchom, bar, herňu a zároveň sa to tu všetko po večeroch premieňa na klub. To hlavné je, že je vnútri asi 20 stupňov a tak sa spotíš aj v triku! Vstup 60kč a hlavne to teplo ocení vo februári snáď každý. To čo sme natočili uvidíš v krátkom vidku a rozhodne to tu stojí za návštevu!