Street Jammin Košice pozvánka

Druhé kolo tohtoročného Street Jamminu je tu a ako slovenskú zastávku sme si pre vás vybrali druhé najväčšie mesto SVK - Košice. V spolupráci s miestnou partou CAV sme vybrali spoty nachádzajúce sa hlavne v širšom centre mesta. Stretko je naplánované na veľmi známom spote ,,Terasa,, kde si dáme… »

Streetlife CZ tour

Tento rok sme poňali trošku vážnejšie než minulý a naplánovali si viacero vačších tripov aby sme už konečne dotočili naše tretie dvd BardeBokeeem. Povodne sme mali v pláne vycestovať na začiatku júla do Amsterdamu ale bohužiaľ nebolo auta, ktoré by zvládlo takúto náročnú cestu. A tak sa vymyslel… »

Streetlife x Junkride Malacky Jam video

Je to tu dámi a páni. Aj keď sme sľúbili do 2och týždňov, čo sa nám už tak nejak klasicky nepodarilo dodržať, video z tohto Jamu je na svete a vy môžete precítiť čo všetko tu v daný deň popadalo. Bola to zaujímavá akcička a ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným. Najbližšie sa vidíme už túto sobotu… »

Budapešť Trippin vol.2 report

Minulý víkend sme navštívili našich južných susedov v Budapešti a diali sa opäť veľké veci! Výlet nám trošku skomplikovali dvaja chlapci, ktorí to pár dní predtým odmietli a bohužiaľ sa nám nepodarilo zohnať náhradu. Nakoniec sme sa v počte 7 riderov - ja, Štajnis, Pružinka, Kenedy, Madro Vrábel,… »

Streetlife x Junkride Malacky Jam report

V poradí druhá tohtoročná Streetlife akcička sa odohrala minulú sobotku v Malackách. V novo vybudovanom betoňáku bolo dopredu jasné, že máme o kruté jazdenie postarané. Nebolo všetko ale tak ružové ako sa zdá. Predpovede nehlásili moc priaznivé počasie a tak sme do poslednej chvíle netušili či Jam… »

Streetlife Easter

Tohtoročnú Veľkú noc sme strávili točením v slovenských uliciach a poviem vám, že to čo sa udialo som naozaj vôbec neočakával. 3dni sme sa takto po sebe postretávali, vždy v inom zložení a vyrazili preskúmať spoty hneď v 3och mestách. Veľký piatok sme odštartovali v Považskej Bystrici, v ktorej… »

BCN trippin vol.2 gallery

Keďže sa do reportu nevošli všetky fotky, ktoré sme porobili počas nášho vysneného tripu, tak som sa rozhodol, že vám ukážeme aj tie zvyšné. Minimálne ťa to pozitívne naladí na toto krásne mesto. Nikto z nás nie je fotograf a fotky vznikali spontánne keď bol čas. Užite si túto galérku a rozhodne si… »

Barcelona Trippin vol.2 report

Máme za sebou druhý trípek do Barcelony a je čas si rozpovedať príbeh o tomto magickom výlete. Po minuloročných 10dňoch sme si povedali, že to tento rok prebijeme a dáme si rovno 2týždne. Samozrejme ani to vbc na BCN nestačí ale stihli sme toho pobehať vcelku dosť. Postupne cez fb sme dohodli… »