Streetlife Ivanka Jamis 2018 pozvánka

Streetlife Ivanka Jamis 2018 pozvánka

Chceli by sme Vás všetkých touto cestou pozvať na 2.ročník Streetlife Jamu v Ivanke pri Dunaji. Hala prešla od minulého roku viacerými zmenami, ktoré určite pozitívne podporia priebeh celej akcie. Pribudlo pár zaujímavých prekážok a ako bonus sme pre Vás na túto akciu doviezli náš nový A-čkový rail!

Celá táto maškaráda začne o 12h, kedy sa oficiálne odštartuje akcia. Bude sa jazdiť 5jamov na konkrétnych prekážkach. Dáme si bunnyhop contest, long jump z rozbehom z parkoviska :D, best trick na novej prekážke bang-radius-bang, zajazdíme si Jam o najlepšiu lajnu v kombinácií bedni s railom a na záver si dáme best trick o štartovné (2e/osoba) na už spomínanom A-čku!

Speakovania sa ujme papa Ďurson, ktorý vie najlepšie potešiť každého správneho ridera nejakou tou pikantnosťou z jeho súkromia. O hudbu cez deň sa postarám ja a kamery sa ujmem samozrejme tiež ja spolu s Hozičom. Afterka je naplánová priamo po akcií v skateparku. To nám už zahrá Hoodrich Igor aka Tlstý Ivan a rozhodne o zábavu nebude núdza.

Vidíme sa homies už zajtra 3.3. v Ivanskej hale, kde si odpálime prvú tohtoročnú SVK bmx akciu! Rozhodne neváhaj a prídi pojazdiť alebo aspoň naštudovať aktuálnu úroveň svk bmx scény. Na mieste stretneš celú našu crew a jasnou záležitosťou je Streetlife shop na mieste. V mene celej crew sa na vás tešíme a vidíme sa už čoskoro!