Štajno Bidet part & pokec

Štajno Bidet part & pokec

Už je to síce nejaký ten piatok čo vyšiel náš Bidet mixtape ale rozhodne nie je neskoro vystrihnúť Štajnisov naložený part! Stanley je v našej parte takmer od začiatku a zažili sme si spolu nespočet krásnych bmx okamihov a tak bol najvyšší čas pokecať s týmto najstarším hobiťákom, o jeho aktuálnom živote a jeho parte v Bidet mixe.

 

I. Nazdar Stanko, tak čo ty pražáku? Ako hodnotíš svoj presun do Prahy? Čo ťa na Prahe najviac baví a kde najčastejšie jazdíš?

Zdar kámo. Bol to potrebný krok a celkom rýchlo som si zvykol na mesto. Najviac cením kopec možností, či už na jazdenie alebo celkové trávenie času. Najčastejšie asi jazdím len tak random streetek. Veď na to som tu.

II. Prednedávnom vyšiel tvoj part v Bidet mixe, ktorý je kvalitovo na úrovni niektorých profilov BardeB. Nazbieral si zo všetkých riders najviac klípkov, ako hodnotíš s odstupom času toto obdobie?

Množstvo klipov bude hlavne tým že som bol skoro na všetkých tripoch. Takže na toto obdobie môžem spomínať len v tom najlepšom. Veľa sme precestovali a hlavne prvý rok bol záberovo veľmi produktívny. Najväčší projekt aký sme doteraz zrealizovali. A výsledok hovorí za všetko. Bardebokem hell yeah.

III. Aké plány máš na tento rok? Čo by si sa chcel nové naučiť na biku v r.2018?

Klasicky sa zúčastniť čo najviac tripov a tráviť čo najviac času na kole. Čo nové sa naučiť? Fakt neviem takto to neberem. Možno by sme nadrtit supermany ...kvôli Gabeovi.

IV. Bude aj tento rok nejaká sexy bmx udalosť v Ilave? Ako to tam máte monentálne s podmienkami na jazdenie?

Áno, chcel by som klasicky osláviť národky v Ilave. 2.6. bude session s kalbou na jazerách a už teraz sa na to hrozne teším. Takže srdečne pozývam každého kto má chuť, nech dorazí. No a podmienky sú zhruba tam kde aj boli. Pár DIY prekážok. Dúfam že do leta pribudne niečo nové. Mne osobne sa už tieto veci ťažko riešia z Pražky ale verím že chalani budú pokračovať aj sami.

V. Ja ti ďakujem za tvoj čas Stanley a posledné slovo patrí tebe!

Ja ďakujem tebe a zdravím všetkých čo to dočítali do konca. Vidíme sa homies. Nazdavie