Mad Man Ting - Bratislava

Mad Man Ting - Bratislava

Tento rok sme si pre Vás prichystali novú streetovú sériu videí z európskych veľkomiest. Celú sériu sme pomenovali Mad Man Ting a tento názov rozhodne vystihuje udalosti, ktoré sa odohrávajú počas točenia v jednotlivých mestách. Keďže BardeBokem dvd máme za sebou a momentálne už nikam neodkladáme klipy, bolo čas vymyslieť niečo nové, aby ste videli, že stále progresujeme. 

Našu crew rozhodne spája obrovská chuť cestovať a poznávať ulice veľkých miest. Tak sme sa rozhodli, že tento rok zbuchneme naložené vidko z každého tripu kam vyrazíme. Kde inde by mohla začať slovenská banda točiť než v hlavnom meste našej malebnej krajiny.

Bratislava rozhodne nepatrí k najkrajším mestám ale čo sa týka spotov, tak je z čoho vyberať. Každému z nás bolo jasné, že tu musí byť nespočet naložených nejazdených spotov a tak sme boli moc zvedaví čo nájdeme. Točili sme dokopy 4dni a veľká vďaka patrí miestnej Uprail crew za pomoc so spotmi. Tie top miesta ale odhalil až homie Ďurson, ktorý vie dobre, čo hľadajú naší hladní madmani. 

Veľkou cťou pre nás bola aj návšteva legendary oldschool boys Jura Mižička a Royala, ktorý došli podporiť a pofeliť s našou bandou. Potočili sme dosť solídnych vecičiek, ktoré uvidíte vo videu z mojej dielne. Jazdcom tripu bol rozhodne David Bartek aka Kenedy. Tento chlapec má proste ten správny Animal feeling na spoty a je to vidieť. Síce len 2 klipy ale čisté chuťovečky!

Môžem povedať, že prvá zastávka v Blavoške sa podarila a s výsledkom som veľmi spokojný. Veľký rešpekt patrí našej Streetlife crew za super výkony a mega dobre strávený čas. Díky moc Kikovi Kmeťovi za pomoc s točením nejazdeckých klípkov.

Podobných videí ako je toto, bude tento rok zhruba 7 kusov a toto je len prvé, takže je sa rozhodne na čo tešiť. Najbližšie vás čaká vidko z Viedne. Teraz už ale daj play a nasaj ten slovenský šajz priamo z bratislavských ulíc!