Easter Mix

Easter Mix

Počas Veľkej noci sme nezaháľali a nachystali sme si pre vás nový mixtape, hneď z 3och známych svk bmx spotov. Keďže vďaka sviatkom bolo dostatok času, tak sme potočili celkom solídny materiál a navštívili pri tom Pieštany, Ilavu a Šurany.

Prvým miestom na točenie bol píšťanský PZMK, kde sme sa stretli s homiem Syslom a potočili jeho dirtové skills. Tento rok plánujeme zorganizovať zaujímavú akcošku na tomto mieste ale o tom až neskôr. Igorito je stará známa fabrika na backflipy a tak ukázal pár svojich klasík a prvé klípky boli na svete.

Po Piešťanoch nasledovala Ilava, kde miestni Locals Only vybudovali vynikajúci betónový spot pre streetovo orientovaných riders. Zišla sa miestna parta a stočili sa ďalšie bombingy. Ak máte cestou toto miesto, rozhodne doporučujeme! Z Ilavy sme sa presunuli do Dubnice na kalbu, kde sme zas klasicky ovládli celý klub a dancili do rána :D Poslednou zastávkou bola Junkride hala v Šuranoch, kde Maker s Tommym vybudovali extrémne luxusnú streetovú zónu a bol čas ju poriadne poshrediť. Viac už uvidíš vo videu!

Je super, že máme na SVK takéto top miesta na jazdenie!