BardeBokem info

BardeBokem info

Po dlhšej dobe sa opäť hlásime s novinkami z našej kuchyne. Určite ste si všimli, že už nejaký ten piatok stále propagujeme dvd s názvom BardeBokem. Tento projekt vznikol ako pokračovanie našich prvých dvoch full-length videopočinov - 100ka Streetlife a Streetlife ZoStokyHore.

V poradí už tretie video nesie názov BardeBokem, ktorý vznikol pri pive v Gabsonovej a mojej hlave. GB furt na šecko hlási bokeeem a do toho ma napadlo, že hen barde bokem ležia bárjakí stokoši. Potom mi hneď docvaklo, že to by bol veľmi origy názov, keďže barde bokem sa nachádzajú luxusné zašité spoty a podobné pre nás cenené záležitosti.

Hlavný rozdiel oproti dvom starším videám bude hlavne v obsahu. Do BardeBokem točíme už 3roky a chceme vám priniesť len to najlepšie z československej bmx scény. Vo videách predtým sme vždy použili to čo bolo ale v prípade BB už sme o x levelov prísnejší a dúfame, že tento počin uvidia jazdci aj mimo našich 2 malých krajín.

V priebehu 3 rokov sme zozbierali kvalitný materiál z 8 európskych krajín! Vo videu uvidíš klipy zo Španielska, Nemecka, Holandska, Maďarska, Rakúska, Srbska, Česka a hlavne z našej rodnej milovanej krajiny :) Ďalším veľmi podstatným rozdielom čo sa týka klipov je ten, že tentokrát je to čiste streetové dvd! Uvidíš tu rôzne známe ale aj nikým nedotknuté spoty z vyššie menovaných lokalít

Všetky tripy sme si platili z vlastného vačku a keď si to takto spätne spočítam, tak to vyšlo na nezmysel. A všetko to sme robili len pre našu neutíchajúcu lásku k tomuto športu. Chceli sme vytvoriť niečo, čo u nás nemá obdoby a nakopne to scénu viac jazdiť a cestovať. Vo videu uvidíš cca 50 jazdcov !! zo Slovenska a Čiech. To už fakt není málo a ver tomu, že neraz si budeš musieť utierať podbradníček z tej nálože.

Ako aj predošlé tak aj toto video bude obsahovať full party jazdcov našej crew a 2 bohaté friends sekcie. Môžeš sa tešiť na full part Tristana, Gabsona, Kenedyho, Kika Kmeťa, Štajnisa, Jamba, Pepa Diblíka, Mareka Vrábla, Jakuba Pružinca a bratov Valentovcov. Niektorí týpci ako aj ja, nemajú dosť klipov a tak nás uvidíš v split partoch s niekým iným z crew.

Minulé 2 sobotky sme dotáčali posledné klípky v Prahe odkiaľ sú aj všetky fotky v tomto článku. Tento víkend je na pláne úplne posledné točenie v Prahe a takisto aj na SVK. Video už som začal strihať a celé to uzre svetlo bmx sveta 22.decembra v Klube za Rampami v NMnV !! Tí skúsenejší dobre vedia, že v tomto klube boli premiéry aj našich prvých dvoch videí a nebude tomu inak ani teraz.

Pripravili sme si pre vás zabitý program, ktorý odštartuje premiéra nášho videa. Následovať budú 3djs - Tristan, Biiza (PN), Lil Rowa (Praha) a nezabudli sme ani na intepretov. Veľkú show nám prídu zajebať chlapci z MPP aka Marock Pater PAT, ktorí určite rozjebú klub a nenechajú nikoho len tak kľudným. Ako čerešničku na dorte sme si pre vás nachystali vystúpenie rapovej legendy z NY a tým nie je nikto iný než AFURA!

Celý večer bude v duchu kvalitného rapu & trapu až do rána. Ako dji tak aj interpreti zastupujú rôzne žánre hiphopu a tak nebude núdza o najnovšie hity ale aj oldschoolové klasiky! Plánujeme samozrejme aj akciu na obľúbené drinky a na mieste bude náš shop nabitý novými vecami. Tie sa momentálne pripravujú aby bolo vše na december ready. Čakaj nové mikiny, triká a čiapky :)

Takže toto by bolo zhruba prvé info ohľadne nášho dlhopripravovaného projektu a premiéry. Ty si urćite zapíš za uši dátum 22.12. Nové Mesto nad Váhom Klub za Rampami a dojdi nás podporiť a užiť si bmxovo -rapový večer ako nikdy predtým. Dávame do toho všetko naše úsilie a dúfame, že to oceníte a budete sa z toho tešiť rovnako ako celá naša crew!! Plagát od Lukéra a trailer k videu čakaj už tento mesiac! Vidíme sa za necelé 2 mesiace!!