Streetlife - ZoStokyHore 2014 dvd

Streetlife - ZoStokyHore 2014 dvd

Je čas trochu zaspomínať a vrátiť sa späť do roku 2014, kedy sme sa s našou crew oddelili od 100KA wear brandu a založili si vlastnú crew Streetlife. Toto obdobie bolo jedno z najrušnejších ale s odstupom času som moc rád, že sme sa v tej dobe zjednotili a vytvorili niečo nové, niečo čo už v roku 2020 má stabilnú pozíciu na SVK bmx scéne.

Od tej doby ubehlo už 6 rokov ale to našej crew neubralo a každým rokom sa snažíme posúvať čo najďalej. Najsilnejším okamihom okrem spoločných víkendov je určite príprava a točenie do veľkého vidka. Máme za sebou už 3 podobné projekty a je fakt radosť vidieť ako to mnohých nakopne a spoločne tak vytvoríme diela, na ktoré môžme do nekonečna spomínať. Dnešná rýchla doba plná single clipov na instagrame nie je to pravé orechové v bmx videotvorbe. Je dôležité točiť aj väčšie projekty a udržovať tento starý duch bmx full lenght videí furt aktuálny!

Ako už aj názov napovedá, v roku 2014 sme sa potrebovali doslova dostať ZoStokyHore a tak sme celý rok 2014 točili a vzniklo toto 35min dlhé video zachytávajúce obraz doby vtedajšej československej streetovej scény. Vo videu sa mihne obrovské množstvo riderov a nechýbajú full party od klasikov ako Štajno, Gabson, Adam Baričič s Mojmírom, bratia Valentovci, Kikovci z Ivanky, oida Flamík a celé to ukončuje last partom Víťa Kácha.

Pamätná rozhodne ostáva aj premiéra tohto videa, ktorá sa odohrala v NMNV a bolo to čisté šialenstvo. Veľa mladých riderov z aktuálnej scény by vbc nepobralo čo sa tam dialo :D Ako som už aj spomenul, ostanú nám krásne spomienky na toto obdobie a som moc rád, že väčšina z nich je zdokumentovaná. Možno ste postrehli, že aktuálne makáme na našom štvrtom dvdčku, do ktorého chceme použiť len to najlepšie za posledného 2,5roka a dúfame, že už 1.augusta by sme vám mohli všetkým premietať toto dielo na PZMKu. Uvidíme kedy sa už konečne ukľudní situácia pretože nám ešte chýba pár filmin days aby to bolo hotové. Tak držte palce a pokiaľ už nevieš čo od dobroty robiť doma, šupuj play a vráť sa s nami späť v čase.

Zdravím celú crew, teším sa na ďalšie točenia!