Street jam Brno video

Po reporte s luxusnými fotkami od Davida Zemánka vám dnes prinášame video z tejto nabitej akcošky od yung Šimona. Tento mladý chalanisko aktuálne posilnil našu crew po filmerskej stránke a sme radi za tohto mladého homieho. Ten sa klasicky pekne vyhral s videom a krásne zachytil atmosféru toho, čo… »

Street jam Brno report

Minulý víkend sa v Brne odohrala pre našu crew veľmi významná udalosť a to premiéra nášho dlho pripravovaného dvd s názvom Cheers, doplnená o street jam počas dňa. Práve street jamy sú to, čo na československej scéne chýba najviac a tak vyše po dvoch rokoch sme sa dohodli, že zbuchneme pred… »

BardeBokem: Josef Diblík part

Máme tu ďalší nabitý part z BardeBokem dvd, tentokrát nášho jediného českého člena Pepa Diblíka. Dvojmetrový murár Pepo je majster veľkých grindov a v tomto parte sa môžte pripraviť na nabité kombinácie railov a grindov. Bohužiaľ nám youtube nechcel povoliť originál verziu s hudbou, kde bola… »

BardeBokem: Jakub Pružinec part

Budúcnosť SVK bmx, ikona technického jazdenia a backwards manuálov u nás, pri tom človek, ktorého nikdy nepočujete nikde kričať, hučať ani upozorňovať na seba. Aj takto nejak by sa dal popísať multitalent Jakub Pružinec, ktorého premiérový part v BardeBokem odštartoval jeho sľubnú kariéru.  »

Brickyard Jam vol.II

Jednu z najzábavnejších akcií tohto roku už máme nejaký ten piatok za sebou ale až teraz budete mať možnosť skontrolovať, čo sa to tam vlastne odohralo. Ofiko video z dielne Simona Veltruského je čistý masterpiece.  »

BardeBokem: Štajn part

Najväčší klasik z našej party je jednoznačne Štajno. Precestovali a potočili sme toho spolu mraky, zážitkov máme za plné vrecia a človek ani nevie načo skôr spomínať. Ipkis je najproduktívnejší rider našej crew, v každom dvd mal svoj part, v každom mixe aspoň pár klipov a v mojich očiach je to… »

BardeBokem: INTL friends part

Po nadupanej Flambovej sekcii tu dnes máme ďalšiu friends mixáž plnú zvučných mien. Mihnú sa tu riders prevažne z Čiech, ktorých sme postretávali počas CZ tour a pri natáčaní v stovežatej. Dopĺňajú to klípkami homies z Budapešti a z BCN. Takže není núdza o veľmi solídne klípky od WDGF raiders… »

Streetlife - Cheers trailer

Je to tu a my vás s veľkou radosťou pozývame na premiéru nášho štvrtého bmx celovečeráku s názvom Cheers! Všetko to prebehne už 26.júna v Žiline v letnom kine Stanica. Počas tohto víkendu bude v ZA takisto prebiehať 1. a 2. kolo SVK BMX Pohára 2021, takže leto odštartujeme vo veľkom štýle!… »

BardeBokem: Mario Flamík part

Jambo rakušácky divočák prichádza s energickým partom plným dynamiky a väčších vecí. Klípky pochádzajú z Barcy, Prahy a z niekoľkých SK spotov. Tento bezkrký muž nezapre v sebe poriadneho nerváka a tak opäť nie je núdza o poriadne výlevy. Maroš, ako ho volajú blízki priatelia, patrí odjakživa k… »