Matúš Andrejovský Welcome to StreetlifeCrew

Pre mnohých možno veľké prekvapenie, pre ďalších zas úplne jasná záležitosť. Máme nového člena v našej rodine a tým je východniarska posila Matúš Andrejovský, lámač ženských sŕdc. S Anderom sme už dlhšiu dobu v kontakte a je to správny chalanisko, ktorý má jedinečný štýl jazdenia. Celý tento… »

Holland rolling tour

Tí čo sledujú našu partu tak si zaručene všimli, že sme v lete navštívili po pár rokoch Holandsko. Náš homie Ičmanski tu žije dlhé roky a bol už najvyšší čas ho ísť skontrolovať. Všetky podstatné riderské okamihy uvidíte vo videu, ktoré má 8min a zachycuje presne ten vibe, ktorý sme tam od začiatku… »

SHREDX

Šimon Veltruský aka Yung Veesh nezaháľa a potom čo sa pripojil k našej crew, prichádza s ďalším novým videom! Starí svk OGs Gabson a Štajno poshredili hradecký drevený parčík a Šimie to zachytil na VXku. Sadaj a sleduj klasické moves od klasických bohov. Kopa nových videí na ceste, bude čo pozerať… »

Street jam Brno video

Po reporte s luxusnými fotkami od Davida Zemánka vám dnes prinášame video z tejto nabitej akcošky od yung Šimona. Tento mladý chalanisko aktuálne posilnil našu crew po filmerskej stránke a sme radi za tohto mladého homieho. Ten sa klasicky pekne vyhral s videom a krásne zachytil atmosféru toho, čo… »

Street jam Brno report

Minulý víkend sa v Brne odohrala pre našu crew veľmi významná udalosť a to premiéra nášho dlho pripravovaného dvd s názvom Cheers, doplnená o street jam počas dňa. Práve street jamy sú to, čo na československej scéne chýba najviac a tak vyše po dvoch rokoch sme sa dohodli, že zbuchneme pred… »

BardeBokem: Josef Diblík part

Máme tu ďalší nabitý part z BardeBokem dvd, tentokrát nášho jediného českého člena Pepa Diblíka. Dvojmetrový murár Pepo je majster veľkých grindov a v tomto parte sa môžte pripraviť na nabité kombinácie railov a grindov. Bohužiaľ nám youtube nechcel povoliť originál verziu s hudbou, kde bola… »

BardeBokem: Jakub Pružinec part

Budúcnosť SVK bmx, ikona technického jazdenia a backwards manuálov u nás, pri tom človek, ktorého nikdy nepočujete nikde kričať, hučať ani upozorňovať na seba. Aj takto nejak by sa dal popísať multitalent Jakub Pružinec, ktorého premiérový part v BardeBokem odštartoval jeho sľubnú kariéru.  »

Brickyard Jam vol.II

Jednu z najzábavnejších akcií tohto roku už máme nejaký ten piatok za sebou ale až teraz budete mať možnosť skontrolovať, čo sa to tam vlastne odohralo. Ofiko video z dielne Simona Veltruského je čistý masterpiece.  »

BardeBokem: Štajn part

Najväčší klasik z našej party je jednoznačne Štajno. Precestovali a potočili sme toho spolu mraky, zážitkov máme za plné vrecia a človek ani nevie načo skôr spomínať. Ipkis je najproduktívnejší rider našej crew, v každom dvd mal svoj part, v každom mixe aspoň pár klipov a v mojich očiach je to… »