CZ tour vol.2

CZ tour vol.2

Od tejto tour už síce ubehol rok aj pár mesiacov ale video s fotkami sa dostalo na radu až teraz. Bol to jeden z tých tripov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Zúčastnili sa ho Štajno, Kenedy, Pepo Diblík, Martin Hoza, Ondrej Valent a Gabo Hušek.

Okrem týchto riders prispeli nejakým tým klípkom aj lokáli v jednotlivých mestách. Celá CZ tour vol.2 začala v Hradci Králové a pokračovala ďalej cez Rychnov nad Knežnou, Litomyšl, Šumperk, Olomouc až do Pohořelic u Brna. 

Mottom celého tripu bolo nejazdiť po dlhej dobe na streete a zamerať sa čisto iba na skateparky, DIY spoty a dirty. Pre čisto streetovú partiu to bola zaujímavá výzva a ako možte vidieť aj vo videu, tak o zábavu nebola núdza. 

Najviac nás rozhodne zaujal parčík v Šumperku od Mysticu, ktorý sa skladá z dvoch častí a je tam neskutočných možností na kombička. Samozrejmosťou je Baumax v Olmíku a VIP bazén session s Rufus bandou 

Určite by som sa chcel poďakovať všetkým homies, čo nám pomáhali po celý trip so všetkým s čím sa dalo. Díky moc celej parte za ďalší nezabudnuteľný bmx týždeň, plný životných skúšok a vy čo ste sa dočítali až sem, dávajte play na vidku z našej kuchyne a precíťte vibin tohto tripu!