Crewo Street Style Rajec

Crewo Street Style Rajec

Crewo parta na čele s Rasťom Buchtom už je zabehnutá crew a značka v jednom. Od začiatku si chlapci idú kvalitu a presne ako my, žijú bmxom. Keď mi od Rasťa prišla žiadosť o stočenie ich nového projektu, tak som neváhal ani chvíľu. 

 

Rasťa si ako človeka veľmi vážim a bavia ma veci, ktoré spolu s Crewom nonstop vymýšľajú. S/O to @crewo.riders !!

Akcia sa odohrávala v Rajci, priamo na námestí, kde chalaniská rozmiestnili tučné streetové prekážky a zhruba 30 riderov ukázalo svoje skills. Okrem bmx ste tu mohli vidieť exibičku freestyle futbalistov, krásne mladé tanečníčky, ktoré rožhavili nejedného mladého ridera a pokiaľ ti nestačilo, zhupol si sa v minoške na skejte. Veľmi dobrý koncept viacerých zaujímavých činností ocenilo aj veľké množstvo okoloidúcich divákov. Víťazom celého Street Stylu sa stal náš Onke Valent, ktorý si ide tento rok svoj dreamlife na 100%. 

Chceli by sme sa ešte raz poďakovať Rasťovi aj všetkým ľuďom od Crewa za pozvanie a krásny bmx deň zakončený v tom najkrutejšom prírodnom kempe! Tuna je vidko z našej produkcie, tak to naštudujte a keby ste náhodou nevedeli čo s touto sobotou, dojdite poshredit na náš street jam do Hradca Králové!