Senica Street jam 2019

Senica Street jam 2019

Po naloženom jame v Ivanke pri Dunaji bol čas vypustiť slovenských streetaz do ulíc. Tak sme si povedali, že oprášime zákutia Senice, kde sa 27.4. odohralo veľmi pekné bmx predstavenie. Zišlo sa kopec známych riders ale aj veľa mladých talentov, dokopy sme napočítali okolo 35-40 jedincov, za čo vám patrí obrovská pochvala.

Odštartovali sme to okolo 12h na známom SE spote pri Kauflande, kde sa nachádza naozaj ukážkový rail na ľavú stranu. Ten absolútne ovládol Josef Diblík svojím nekompromisným crank slidom cez celý railis a dav bikerov si mohol hlasivky vykričať. Na prvom spote prebil dosť aj najlepší rider celého dňa Rišo Weiss. 

Ten zadával jednu bombu za druhou na každom jednom spote, kde si zaslúžene zarobil nejaké tie evríčka a takisto zožal aj celkový ultra hype za hrdinu dňa. Veľký frajer a mega talent. Ďalším, kto žiaril po celý deň bol určite starý ilavský moreplavec Stanley Ipkis, ktorý dokonca predviedol viacero čerstvých noviniek z jeho kuchyne. 

Viac toho, kto/čo/kde zapánil už nebudem rozoberať do hĺbky a uvidíte to v tomto 8 min zostrihu, kde 5 min tvorí naložené jazdenie a 3 min extrémna superkalba až do neskorých hodín. Konkrétne táto afterka zaručene utkvie v pamäti každého, kto si mal možnosť dojsť zavrískať v spomínaný večer. S/O Majovi z Crewo riders za punkový prístup aj v roku 2019! Záverom by som chcel poďakovať všetkým lokálom na čele s Vandym, že spravili tento deň takým famóznym, Rajzovi za miliónovú afterparty, Dominikovi z Deadbloom apparel za fotky a support celej akcie, Kiwwimu za pomoc s točením dlhých anglov a v neposlednom rade všetkým zúcastneným bratom! Díky moc, sadaj a naštuduj aký bol tohtoročný Street jam v Senici!