Streetlife Ivanka p.Dunaji Jamis

Streetlife Ivanka p.Dunaji Jamis

Brašinovia po dlhšej dobe sa Vám hlásime s aktuálnymi novinkami z kuchyne Streetlife Crew. Načrtneme si dnes plány na tento rok a dozviete sa všetko podstatné o našom prvom tohtoročnom Jame v Ivanke pri Dunaji!

Minulý rok bol pre nás veľmi podstatný na všetkých frontoch. Rozduchcili sme viac instagramiádu, prvýkrát navštívili BCN, dali najmocnejšiu SVKtour, precítili 3 veľké streetjamy a hlavne puscili do éteru prvú kolekciu. Tento rok chceme vo vylepšovaní značky a posúvaní našich cieľov do reálu makať naplno. Pribudne veľa nového oblečenia, na ktorom neustále makáme a máte sa načo tešiť! O skutočne kvalitné veci nebude núdza mouis!

Na 2k17 zozname je viacero Jamov a točenie klipov po Európe. V marci pálime smer BCN zbierať zábery do Bardebokem, ktoré v tomto roku plánujeme vypustiť von! Vidko, na ktorom sa maká už tretí rok, uzre svetlo sveta niekedy koncom roka. Priprav sa na nabité full party toho najlepšieho, čo gangstaz z našej crew vyprudili zo seba...

Čo sa týka Jamov, ten prvý náš čaká už 18.2. Ivanskej haličke, kde si uderíme na prsa luxusné pojazdeníčko a afterku plnú tučných beatov. Odštartujeme zhruba o 12h ľahkým rozjazdením a postupne si budeme jazdiť polhodinové Jamy o Streetlife handry a nejaké to evríčko. Večer nám zahrá Tristan a poriadne zadancíme. Na mieste bude celá naša crew a nesmie chýbať ani shopík, kde si budeš môcť zakúpiť alebo hodiť očko na naše handry.

Program akcie:
-bunnyhop contest
-long jump
-skopávačka
-best ledges line
-best trick

Pojazdíme spolu celý deň, popritom potočíme kvalitné klípky a večer sa riadne zabavíme takže neváhaj a dojdi sa ukázať na akciu! Park asi netreba predstavovať, brúsený betónis, bedne, minirampa a kopec ďalších streetových doplnkov ti zabezpečia kvalitný pojazd. Štartovné 2e, diváci to majú zdarma. Na mieste sa bude robiť aj guláš takže o to, že bys mal hlad sa nemusíš báť. Takže píš do debilníčka 18.február a dofel do Ivanky poshrediť!

Na záver by sme sa chceli poďakovať všetkým tým, ktorí našu crew podporili kúpou Streetlife handier a dopomohli tak k tomu aby sme sa stále posúvali ďalej a ďalej. Sme za to moc vďační a dúfame, že si naše oblečenie obľúbite a budete sa radi vracať na náš eshopis. 

Najmocnejší plagátis zabeu homie Lukéro, díky!

https://facebook.com/LukeroArt