Kiko Kmeť Indoor Sesh

Kiko Kmeť Indoor Sesh

Dlhšiu dobu bolo ticho ale dnes tu máme pre Vás pripravovaný edit od Kikina Kmeťa obohatený o aktuálny rozhovorík o tomto mladom dlhovlasom mužovi. Kiko po dlhšej odmlke začal tento rok viac naplno jazdiť a že je to vidieť! Do toho mu v Ivanke pri Dubaji vznikol prenádherný krytý plácek na jazdenie a tak je najvyšší čas položiť tomuto majstrovi pár otáziek na telo. 

LDW: Serus Kikino, som rád, že ťa tu dnes po dlhej dobe máme a ukážeš nám ako prospieva mať halu vo svojom meste. Predstavovať ťa si myslím netreba lebo si už na scéne nejaký ten piatok a tvoje prvé poriadne ofiko vidko End of the Line je jedným z najvýznamnejších videí našej malej scény. Ako sa ti darí, čo máš nového a ako vyzerá tvoj bežný deň?


Kiko: Dobrý deň, od toho vidka už ubehli 4 roky a mne sa tomu stále nechce veriť jak to letí :D Po tých rokoch nám dokonca vyrástla hala, v ktorej som teraz točil toto videjo. Je to pecka, zrazu to je o inom a s Tristanom slintáme zakaždým keď tam vstúpime :D a veru v živote sa mi darí v skutku fajn, len nič nestíham .

LDW: Školu už finishuješ takže aké budú tvoje ďalšie kroky a čomu by si sa chcel v budúcnosti venovať?


Kiko: Skúšam výšky , tu v Bratislave a v Praze tam by som bol mocne spokojný, nejako ma to tam ťahá :D . Prímačky ešte rozhodnú . V živote mám vela cieľov čo si chcem splniť a popri tom sa naplno tešiť tejto dvojkolky, od ktorej nechcem upustiť :D 


LDW: Ivanka pri Dubaji sa môže pýšiť veľmi prísnou haličkou a určite by každého zaujímalo ako ste sa dopracovali k takémuto luxusu a kto a čo všetko za tým stálo?


Kiko: My sme už dlho riešili s touto dedinkou nejaké prekážky a buď sa rozbili deckami čo tam chlastali alebo nebol na ne priestor. Ťahalo sa to dlho, niekolko rokov a už keď sme nemali nádej, tak zrazu sa stalo toto, že máme halu . Starosta je velký týpek, za čo mu patrí velká vďaka aj všetkým zainteresovaným do tohto projektu .

LDW: Aké sú plány s halou do budúcnosti?


Kiko: Chceme dorobiť a dokončiť prekážky, postupne ich budovať, len ešte to není ofiko otvorené a ťažko sa to vysvetluje luďom. Potom porobiť nejaké súťaže lebo je to skvelý priestor na šantenie sa.


LDW: Tento rok sme spolu pobehali viacero tripov a Jamov a myslím si, že to bol fakt krutoprísny rok! Ako ho z odstupom času hodnotíš ty a načo najradšej spomínaš?


Kiko: Tomu ver, tento rok mi otvoril oči ohladne bajku zas, už som to aj prestával riešiť po tej svojej rakve a bol som dosť pokadený, no ale ptm ten trip po Slovensku... To boli najlepšie chvíle bez pochýb, deto Budapešť, vtedy si uvedomí človek o čom bmx je. Teším sa na ďalšie takéto výlety.


LDW: Ja som strašne moc rád, že všetky tieto zážitky ťa nakopli v jazdení natoľko, že tomu venuješ naozaj dostatok času a je vidieť, že sa krásne vyjazďuješ. Na záver nám povedz niečo o tomto vidku, čo si si tu dnes pre nás nachystal a hoď mladým riderom radu do života :D Díky bro čoskoro sa vidíme, peace...


Kiko: Povedal som si, že zbuchnem niečo, veď už dlho nič nebolo :D Jazdenie ide samo odvtedy + nový bicykel je silná motivácia. Točili sme tak 2 mesiace myslím, zopár veci mi tam ešte chýbalo ale nikdy nieje všetko podľa predstáv :D

A ujo Kristiján radí mikro cyklistom:

menej ťukania do mobilov a viacej šlapania do betálov :D !


Diki pá