Malececky v Prahe

Malececky v Prahe

Pred nejakým časom ma došiel pozreť do Prahy homie Jambo spolu s Rajzičom a tak sme ani chvíľu neváhali a vybehli potočiť do ulíc ďalšie klípky do BardeBokem. Partiu doplnil starý ostrielaný fotograf Lukáš Oujeský, ktorému vďačíme za luxusné fotečky! Pri tejto príležitosti som Majda trošku vyspovedal, keďže je v poslednej dobe na ,,roztrhanie,,.

LDW: Srs Oidixon tak čo ty psisko jak sa darí? Ako tráviš letné mesiace?

JMB: Servus Hrudexi ale pracujem cez týždeň a taký vyčerpaný som ale víkendy jazdim stále, niekedy aj cez týždeň. V poslednom čase sa snažím stále jazdiť.

LDW: Tento rok si docela dosť precestoval s bikom, kde sa ti jazdilo najlepšie a na ktorý trip máš najlepšie spomienky?

JMB: Fu precestoval som toho dosť, noo Barcelona , Berlin , Budapešť atd.. najviac sa mi páčilo v BCN lebo to je to najúžasnejšie veľkomesto na svete aj kvôli spotom, kvôli prostrediu a dodatočne ďakujem SBSkárovi, ktorý ma zrazil na golfovom vozíku :D

LDW: Momentalne máš roztočených viacero profilov, tak nám o tom povedz niečo viac a príprav ľudí na to, čo ich čaká a neminie...

JMB: No mám toho moc tento rok, snažím sa pre každého sponzora robiť čo môžem napr. Streetlife_crew tam budem mať part a chcem tam mať iba bangre ! Potom tu je FANTASTIK4 vol.3, to bude veľká vec, ešte väčšia ako vol.2, máte sa na čo tešiť!!! A ešte poslednému sponzorovi Junkride, chcem poďakovať takto verejne Marekovi Konkolymu !!!

LDW: Na Fantastik sa všetci tešíme a sme moc zvedaví, čo ste tam zadelili. Aké máš plány na jeseň?

JMB: Plán je taký, že budem stále jazdiť,točiť,fotiť, dokončí sa F4 a na jeseň bude veľkolepá Premiéra, pozvánku dostaneš včas!

LDW: Díky za tvoj čas bratku a môžeš dať motivačnú reč na záver...

JMB: Tak hlavne nech to jazdí a šmýka a nevzdávajte sa keď to nejde, RIDE AND PEACE!!!

Touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať Lukášovi, že s nami pofelil celý deň a vznikli z toho tieto krásne momentky. Na poslednej fotke můžte vidieť Rajziča ako nakladá svojmu prvému downrailu v jeho gangsta živote. Díky za Vašu pozornosť a vidíme sa 3.9. v Piešťanoch na Streetlife x TBB Street Series! Určite nepremeškaj túto akcošku, kde si nielen zajazdíš na streete so svojimi kamošmi ale dáš si aj pretek o fľašku a tučnú afterparty na PZMKu. Viac info už čoskoro!

foto by Lukáš Oujeský