No Stress Jam Žilina report+video

No Stress Jam Žilina report+video

18.6. sa časť slovenskej bmx scény stretla v Žiline, kde domáca parta Crewo v spolupráci s našou crew, uskutočnila prvý streetový jam v tomto meste. Keďže je tu toho naozaj dosť a Žilina nepatrí zrovna k najmenším mestám, bolo jasné, že majú lokáli pripravené kruté spoty. A tak aj bolo...

Stretko bolo naplánované v centre na námestí Andreja Hlinku, odkiaľ sme mali vymyslených zhruba 8 spotov cestou do skateparku na druhom konci Žiliny. Zišlo sa zhruba 40+ jazdcov z rôznych kútov prevažne západného a severného Slovenska, no návštevou poctilo aj pár sexy chlapcov z KE. K spotom, ktoré sme obišli patrili rôzne múriky, nejaký ten wallride a hlavne veľmi prísne raily, kde popadala nejedna prasačinka. Bohužiaľ nás ale z pár spotov vyhnali nervózne penzistky, ktoré už fakt nevedia čo od dobroty. Jazdili sa naozaj pekné veci ale je škoda, že mnoho vecí sa nepodarilo odísť a tak máme z tohto dňa pomenej klípkov. To čo sa ale podarilo uvidíte vo vidku z našej produkcie a snáď aspoň trošku načerpáte atmosféru tohto bláznivého dňa.

Jednou vecou čo spomeniem sú celkové hecovačky na tejto akcií. Na slovenské pomery sa fakt hrotilo a viacerí týpci sa dosť zrakvili na čele s Aďom Págáčom z Ilavy, ktorý poslal nekompromisný frontflip z railu z 15tich. Díky bohu si to odnieslo len pár štichov na rozťatej hlave a chalanisko už aktuálne opäť šlape do pedálov! Díky moc všetkým zúčastneným za účasť a skvelú atmosféru počas celého dňa. Takisto patrí veľká vďaka aj domácim týpkom z Crewo Crew, ktorí to vymysleli na jedničku a už sa nevieme dočkať, kedy zas poshredíme tieto naložené spoty! Checkuj videc ty pes!