Brnofornia preview

Brnofornia preview


THANK YOU #BRNOFORNIA. Právě tak se bude jmenovat krátký film o tom, jak může člověk, co by BMX rider, vnímat Brněnský Streetlife.


Český ekvivalent by nejspíš zněl “Díky BMX a Brnu”, ale BMX jsem v názvu záměrně vynechal. Proč? Protože by to každému mělo dojít ze záběrů ve videu. Člověk celý život někomu (něčemu) děkuje a kolikrát už to dělá jen tak ze zvyku. Samozřejmě, že v prvé řadě si to zaslouží naši nejbližší, rodina, přátelé a tak dále. Osobně si ale myslím, že dětskému kolu a Brnu bych měl být taky vděčný za všechno, co mi dalo, naučilo, pomohlo pochopit... Díky BMX člověk získá hodně. Z 99% se jedná o pozitivní věci a zbylé procento na negativní záležitosti se časem taky obrátí v dobré, pokud si z nich člověk vezme ponaučení. Díky Brnu mi došlo, že kvalita života není o domě, ve kterém bydlím, ale o jeho širším okolí a dalších aspektech. Rozmanitá architektura ve spojení s přírodními prvky, z velké části otevření a pozitivně naladění lidé, kultura, sportovní vyžítí, možnosti vzdělání, práce... Je toho moc. Prostě palec nahoru pro Brno, tak nějak jsem se tu přivandroval a dost se mi tady zalíbilo.


Určitě vás neminou záběry od Jakuba Brucha, Pepy Horáčka, Pavla Tenčíka, Šimona Čechury, Tomášů Cardy a Tydlačky, Pepka Diblíka, mě (Martin Hoza) a taky se mihnou další boys z naší Streetlife Crew. Kdo další se ve videu objeví a jestli tam bude i nějaký ten full part je zatím ve hvězdách, stejně jako datum, kdy vyjde kompletní věc. Zatím visí na timelinu něco pod patnáct minut použitelného materiálu, ale ještě to chce přitočit. Smutná a zároveň extrémně dobrá zpráva je, že ve videu se neobjeví většina přestřelených bangers od Tomáše Tydlačky. Spolu s ním a Jožkem Diblíkem jsme potočili něco i mimo Brno a když jsem to dal dohromady, málem mi shořela Premiérka. Tydla tak bude mít časem svůj plnotučný part a jelikož je to kluk nenasytný, chce tomu ještě trochu dát… Bezmála čtyři minuty jsou prý málo. Ale to jsem trochu odbočil.


Každopádně díky moc všem homies z Brna, Tydlovi, Pepkovi D. a Streetlifecrew. Poslední a taky největší props patří Tristanovi (Kiko Kubiš), který mě zásobuje svýma exclusive trap beats! Díky moc, šéfe, mít ve videu i BMX rider made Dope Sound je splněný sen!!! Dost řečí, pusťte si krátké preview z letošního roku a pak se běžte projet městem!